19 Şubat 2012 Pazar

Bayan Patik Modeli Çeşitleri

Evettt kış ayalrında en çok üşüyen yerimiz kesinlikele ayaklarımızdır. Ayaklarımızı ısıtmak için ne yapmalıyız tabiki çoraplarımızın üüzerine patik giymeliyiz. Hemen internen ararşırız yada gördüğümüz kişilerden örnek alırız yada hiç becerimiz yoksa ise mağazalardan satın alırız=) Bütün seçenekler bizlere sunulmuştur yanı önemli olan hangisine karar vereceğimiz. Bayan patik modelleri her renkde ve desende yapabileceğimiz modeller vardır. Babet ayakkabı modelini andılaran modeller ev gezmelerinde kış aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tabi herkez üşüdüğü için değil süs içinde patik modeli tercih eden bayanlar bulunmaktadır. Tığ ilede örülen çok şık detayları ile patik modelleri vardır. PAtik modeli çok eski zamanlardan günümüze modernleşerek gelen bir gelenektir. Ben babannemden biliyorum mesela renk renk patiklerini saklar kış gelince çorabının üzerine hemen giyer. Onlar için gelenek gibi birşey olmuş aslında. Ama tabi gunumuzde daha süslü modeller olmaktadır. Çünkğ bayanlar ayaklarında bile süslü olmayı tercih ederler kesinlikle.Patik taşımak ayakkabı taşımaktan daha kolaydır atarız çantamıza istediğimiz gibi yanımızda taşıyabiliriz. Kadınların kendileri için gerçekten bütün detayalra pratik çözümler bulmuştur. Sizler için paylaştığım bayan patik modelleri ile siz değerli bayanların beğenisine dunuyoruz. Şimiden patik seçiminizde kolay gelsin sevgili bayanlar.
Krem patik modeli süslü giyinmeyi seven bayanlar içindir kesinlikle. Krem yünden örülmüş ve tül ile dizayn edilmiş patik modeli evlerinizde terlik havasını anımsatmaktadır. Süslü terlik tasarımı ile sizlere sunulmaktadır.
Kahverengi patik modeli iki rengin birleşmesi ile kış aylarında evlerinizde ayaklarınızı sıcak tutucak bir modeldir.Patik kesinlikle herkezin evinde bir kaç model bulunmaktadır. Örgü istiyorsanız 1 gunde örebileceğiniz bir örnektir.
Yeni sezon patik çeşitleri,ni gerek kullanmak için gerekse kazanç elde etmek için,becerikli bayanların işledikleri, farklı ve ilginç patik örnekleri modelleridir. Farklılıktan hoşlanan bayanar ayaklarınızda da farklılığı görebilirsiniz.
Yeşil ile örülmüş ve el işi ile özenle çicek ve yaprak deseni yapılmış patik modeli gerçekten çok şık ve kesinlikle bütün bayanların dolabında olması gereken bir modeldir.
Krem Renk ve beyaz kurdale ile süslenmi bayan patik modeli bayanlara şıklık yaratıyor
Bayanlar biraz nazik oldukları için soğuk havalara fazla dayanıklı değiller bunun için ayaklarında ya kalın bir çorap yada patik olmak zorunda.
Kışlık patik örnekleri ve boncuklu patikler, 2011-2012 en yeni model patikler, hamarat hanımların binbir emekle işledikleri çok şık patik tasarımlarıdır. Bayan patiklerinizi boncuk işelmesi ile şık bir görünümü sizlere sunmaktadırlar.
Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte patiklerin modası tekrar başlamış oldu. Bayanlar için patikler hem soğuktan ayakların korunması hasta olmaması için hemde biraz olsun zerafet katmaktadır bayanlara.
Klasik patik modeli babannelerimiz yani büyüklerimizin mutkala bi kenarda beklettikleri patik modelidir.İki rengin birleşmesi ile yapılan patik modelidir.Yeni bir misafirliğe gittiğimizde kış aylarından götürülecek çok güzel bir hediyedir.
Açık yeşil renginde yapılmış kalın yünden örüşmüş ve üst kısmına gümüş rengi boncuk ile dekore edilmiş patik modeli ayakkarınızı sıcak tutcaktır. Aslında sıcak tutmasının yanında süslü olmamıza yardımcı olmaktadır.
Bayanlar biraz nazik oldukları için soğuk havalara fazla dayanıklı değiller bunun için ayaklarında ya kalın bir çorap yada patik olmak zorunda . Pembe patik modeli tığ ile yapılmış genelde misafirliğe giderken ayakkabı niyetine kullanılmış patik modelidir.
Herkesin bilmesi gereken bir konu var ki insanlar ilk önce ayaktan soğuk kaparlar yani en çok üşüyen yerimiz ayaklardır bunun için de ayakları gayet sıcak tutmak gerekir. Bu patik modeli beyaz babat tarzını anımdatan ve tığ ile parmak kısmına gul desenı yapılmış bir patik modelidir.
Bayanlar patik modellerini genelde ellerinde yapmayı tercih ederler. Kaliteli ve sağlam sizlerin ayaklarını üşütmeyen sıcak tutan patikler kaliteli yün yada orlondan yapılmaktadır. Bu patik modeli yünden yapılmış ve üzeri işlenmiştir
Patiklerin de bir çok modelleri ve çeşitleri vardır. Patik bir bayan giysisi olduğu için de biraz olsun şık güzel ve zarif olmalıdır. Patiklerin en önemli özelliklerinden birisi de ayakların rahat etmesidir. Bu patik modeli evinizde rahatlıkla giyebileceğiniz patik modelidir
Patik modelleri bayan babet ayakkabılarına çok benzer patikler odada evin içinde babetler ise dışarda gezmelerde giyilir şekil ve biçim modelolarak bir birlerine çok benzerler. Patiklerin de bir çok modelleri ve çeşitleri vardır.
Krem renk kahverengi ip ile süslenmiş uç kısmı püsküllü çok modern bir patik tasarımı. Ayakkabıyı andıran patik modeli kış aylarında sizi soğuktan koruyacaktır. Ev ayakkabısı olarak da kullanılmaktadır. Kış aylarında evde ayakkabı giymeye gerek kalmamaktadır.
Bayanlar genç kızlar sonbahar geldi kış mevsimi yaklaştı üşüyüp hasta olmak istemiyorsanız şimdiden patiklerinizi hazırlamalısnız. Misafirliğe giderken giyebileceğiniz çok güzel patik modeli. Patik modeli ile misafirlerin dikkatini çekiceksiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder