20 Şubat 2012 Pazartesi

Bayan Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Platform topuklu ayakkabı modelleri 2011-2012 sezonuna gerçekten damgasını vurdu. Eskiden bu kadar yüksek topuklu ayakkabılar yoktu belkide vardır ama herkezin bütçesine uygun değildir. Ama 2011 sezonunda başlıyan paltform topuklu ayakkabı modasına bütün bayanlar doydu diyebiliriz.Bence kısa boylu bayanlar için gerçekten mucize gibi bişey yüksek topuklu ayakkabıkar. Kadınlar için ayakkabı zaten asla vazgeçilmeyecek bir unsurdur her zaman. Tasarımcılar gerçekten bayanların dilinden anlıyorlar. Ben mesela efitörünüz olarak bayılıyorum yüksek topuklu platformlu ayakkabı modellerine elimde olsa hepsinin bende olmasını isterim o derece düşünün yani. Aslında çevremde olan bütün bayanlar böyle ayakkabı tutkunu. Mesela düşünsenize 21 cm lik platform topukluda boyunuz biden 21cm uzuyor=) İnsanın kendisine nasıl bir özgübeni gelir değil mi. Şahsen benim geliyor=) Platform topuklu ayakkabılar ayaklarda düşünüşdüğü kadar rahatsızlık vermez ön kızmıda yüksek olduğu için ayak yapısını yrmuyor. Böylelikle hemen yorulmuyoruz. Platform topuklu ayakkabılar genellikle yurt dışından getittiriliyor yada çok özel tasarımcılar tarafından hazırlanıyor gerçekten. Aslında en güzeli gelinliklerin altına ercih edimesi böylelikle bütün gelinlikleri taşıyabiliriz aslında. Sizler için paylaştığım platform topklu ayakkabı modellerini internet sitelerinden kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Dışardan bakmak istiyorsanız çok özel tasarımcıların ürünlerine bakmanız gerekir. Çünkü gerekten çok özenle tasarlanmış bir üründür. Bu ayakkabılar görünce bütün bayanlar kendisinde olmaıs için can atıcaktır eminim. Sizler için paylaştığım platform topuklu ayakkabı modellerini inceleyip sizlere hanginin uygun olduğuna karar vermelisiniz. Acele edin derim.
Evet ben editorünüz olarak en favori platform topuklu ayakkabı modelim bu=) 21 cm topuk yükseliği düşünsenize manken gibi olucaksınız kısa boylu bayanlar=) Ayrıca gelinlik altına kesinlikle tercih edilmeldir.
Açık turuncu renk ayakkabı modeli siyah güpür ile birleştirip çok şık bir tasarım çıkmıştır ortaya. 2012 kış sezonunda kısa boylu bayan kalmayacağa benziyor. Bu ayakkabı siyah elbisenin altında gerçekten çok hoş durucaktır.
2012 yılının en gözde ayakkabılarından biriside rugan ayakkabılardır. Kış aylarında kotlarımızın altına bile giyip çıktığımız bir modeldir. Dört renkten tasrlanmıştır. Platform ayakkabılar kısa boylu bayanların gözdesi halindedir.
Leopar renk aynı kırmızı gibi bayanların vazgeçemeyeceği bir modeldir. Leoparda çekiciliği ifade etmektedir . Hele birde leopar ve kırmızı aynı anda kullanılınca deyme bayanların keyfine.
2012 yılın modası olan iki rengin kullanıldığı platformlu ayakkabı modeli kış aylarının bu yıl en çok tercih edilen ayakkabı modeldir. Bütün bayanlarımızın dolabında mutlaka bulunan bir tasarımdır.
Üst kısım gümüş kullanılmış ve alt kısımı şeffaf olan bu model aslında 2012 yılınd açok fazla tutan modeller arasında bulunmaktadır. Gümüş renk bayanların en çok terccih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır.
Kırmızı platformlu ayakkabı modeli kırmızı seven bayanlar için gerçekten harika bir tasarımdır. Artık günümüzde özel ayakkabılar için çok güzel tasarımlar bulunmaktadır. Tabiki kırmızı bayanlar için çekici olmayı ifade etmektedir.
Beyaz platformlu bayan ayakkabı modeli yaz aylarının vazgeçilmez bir rengidir . Hem spor olup hemde taş süslemesi ile süslü bir havaya bürünebilirsiniz. Jean lerinizin altına bile rahatlıkla giyebilirsiniz.
Kısa boylu bayanlar uzun ve zarif görünmek için Yüksek topuklu Platform Tabanlı ayakkabıları daha çok tercih ederler. Kısa boylusunuz ve topuklu ayakkabı giymek istiyor ama rahatlığınız da da ödün vermek istemiyor musunuz ? İşte sizler için şeffaf bir tasarım daha sunmaktayız.
Pullu ve taşlı ayakkabı modellerinde asla vazgeçmeyiz. Mutlaka özel günler için kenarda duran bir modelimiz vardır. Bu model platform topuk tercih eden bayanlarımıza özel tasarlanmıştır. Gerçekten yüksek bir ayakkabı tabanıdır.
Bayanların genç kızların ayakkabı tutkunu olması ve normal günlerde ve özel günlerde giyebileceği ayakkabıları vardır fakat bunların içinde özel günler için tasarlanmış ve hemen hemen tüm bayanların en gözde ayakkabı modellerinde Platform Tabanlı Yüksek topuklu ayakkabılar bayanlara özellikle kısa boylu bayanlara bir çok avantaj sağlamaktadır.
Bu ayakkabı modeline editörünüz olarak ben bile bayıldım. Çok şık ve gerçekten ççok güzel bir tasarım . Leopar desenin bu kadar güzel durduğu bir ayakkabı odeli henüz görmedim birde kırmızı kurdale ile tam anlamı ile tamamlayıcı etki yapmıştır.
Her kadının hayatını süsleyen, giymekten asla vazgeçemediği o topuklu ayakkabılar her dönem olduğu gibi günümüzde de bir 'SaNat' halinde. Ünlü markalar artık rahat ve şık ayakkabıyı tasarlamak için değil farklı olmak için birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar.
2012 yılının çok farklı tasarımlarından bir tanesi. Bu ayakkabı modelini sıradan insanlar tercih edemez. Ya ünlü bayanlar yada kendine her konuda aşırı güvenen bayanlar tercih edebilir gerçekten iddealı bir ayakkabı modelidir.
Platform tabanlı ayakkabı modeli normal düz derinin dışında çiçek detayı ile şık bir hava katmaktadır. Düz renk siyah elbise ile çok dikkat çekici olucağı kesindir. Bazen ayakkabı modellerimizdede farklılıklar yapmamız gerekebilir.
Günümüz modasının topuklu ayakkabıda ki son noktası olan platform ayakkabılar, bir çok bayanın gözdesi halinde. Bazı markalar bile tamamen bu hat üzerinde çalışıyorlar denebilir. Birbirinden farklı, çok değişik tasarımlara sahip olan bu ayakkabılar bi süre daha konuşulacağa benziyor.
Ünlü markalar artık rahat ve şık ayakkabıyı tasarlamak için değil farklı olmak için birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Haliyle bu mücadele ortaya güzel, bir o kadar da ilginç parçalar ortaya çıkarıyor. Bu modelde o parçalardan bir örnek olmaktadır.
Bu ayyakabı çok değişik bir modeldir. Farklılığı seven bayanlar için ideal bir model olmaktadır. Şeffes sadeliği simgeler. Bu ayakkabı modelinde şeffaf olup içindeki çiçek detayı ön plana yıkartılmıştır. Yaz ayları için değişik bir tercih olacaktır.
Platform topuk ayakkabı modeli artık hemen hemen bütün genç kızlarımızda vardır. düz olmaktan çıkıp desenli platform topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sizler için paylaştığım bu beş model gerçekten çok özel tasalanmış olan modellerdir.
2012 yılının gözde modeli olan platform topuk modelini iki renkde çok güzel tasarlamışlar. Mavi ve turuncu rengin birbirine o akdar uyumlu ve zarif ki. bütün bayanların hayranlıkla bakacağı bir model olacağına kesinlikle eminim.

0 yorum:

Yorum Gönder