21 Şubat 2012 Salı

İstikbal Yemek Odası Takımları Modelleri

2012 yılında saha çok klasik çizgilere yer verilmiştir ama her bayan klasik tasarımlar istemez daha modern ve daha tarz tasarımlar tercih ederler. İstikbal yemek odası takımlarında da klasik çizlgilerin yanı sıra daha modern ve daha farklı modeller ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İstikbal kalitesi ve markası ile adını bütün dünyada duyurmuştur ve kanıtlanmıştır. Yemek odası takımları bayanlar için gerçekten çok önemlibir yer tutmaktadır. Yemek deyince ve güzel bir sofra deyince kadınlar ellerinden geleni yapar tabiki bununda içinde misafirlerini çok şık bir sofrada ağırlamanız gerekmektedir. Şık olması kadar daha rahat ve bizi tamamlaycak bütün dettaylarda olmalıdırç Bir yemek odasında kadeh takımlarını koymak için vitrin, yemek takımlarımızı koymak için versiyer tarzında bir dolap olmalıdır. Tabiki yemek masası ve sandalteleride yemek odası takımızı tamamlamaktadır. 2012 yemek odası takımlarında sadece tek renk kullanılmamıştır . İki renk bir arada kullanılıp bir çok modellerin dışında sıradışı çizgiler katılmıştır. İstikbal 2012 yemek odası takımlarında çok özel tasarımcılarla çalışıp bütün bayanların beğenisi kazanmıştır. Yeni evlenen çiftler evlenmelerine yakın harıl harıl eşya bakarlar tabiki ilk akla gelicek olan istikbal markasıdır. Aradığınız ve istediğiniz bütün çizgiler İstikbal mağazalarında bulabileceğiniz bütün modeller bulunmaktadır. İstikbal kalitesini yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İstikbal müşterilere sunduğu hizmetle ilede müşterilerin ilgisini toplamıştır. Sizler için paylaştığım İstikbal yemek takımları modellerini toplayarak sizlere kafanızda bir şeyler oluşturması açısından yardımcı olmaya çalıştık.






İstikbal mobilya 2011 - 2012 mmodellerinde kalitesi ile her kitleye hitap etmektedir. Beş parçadan oluşan bu model iki renk olarak kullanılmıştır. Kahverengi ve bej renginden oluşan bu model yemek odası daha küçük olan bayanların tercih edeceği bir modeldir.



2011 - 2012 sezonunda İstikbal yemek odası takımlarında samgasını vurmuştur. 2012 yılına iddeasını vuran bu model gerçekten farklı tasarımları ile eşya bakan çiftlerin dikkatini çekmektedir. Beyaz ve siyah birbirine gerçekten çok yakışıyor.



Evvinizin renkli olmasını seven bayanlar işte İstikbal sizleride düşündü. İstikbal yemek odası takımı beyaz ağırlıklı ve koyu lila rengi ile dekore edilmiştir. Gerçekten insanın içini açıcak ve cıvıl cıvıl olucak bir modeli bizlere sunmuştur.



Eski çizgileri yansıtan ve kesinlikle büyük bir yemek odasına sahip olan bayanların tercih edeceği bir modeldir. Çünkü beş parçadan oluşmaktadır. Ve iki adet bir büyük birde küçük vitrini bulunmaktadır. Bayanların işi gerçekten zor.



Koyu rengin asaletinden vazgeçmeyen bayanlar işte sizler İstikbal 2012 modası yemek odası takımları üç parçadan oluşan yemek masası aynalı komidin ve tv ünitesi tarzında bir aparat sizler için tasarlanmıştır. Evinde vitrinden hoşlanmyan bayanlar bu ürün tam sizlere göre.



2011- 2012 İstikbal yemek odası takımlarını tasarlarken ev dekorunun önemini düşünürsek evimize en uygun olan bütün tasarımları İstikbal mobilyalarında bulabilirsiniz. İlk defa alıyorsanız yada salon yemek odanızı değiştirmek istiyorsanız çok iyi araştırma yapın ki sonunda pişman olmayın deriz.



Yemek odası takımları asalatin işaretidir. Beyaz her dekorasyonu tamamlamaktadır. Beyaz bütün eve yakışır ve gerçekten evi geniş ve gösterişli gösterir. Beş parçadan oluşan bu modelde bütün detaylar düşünülmüştür.



istikbal starlight valensia yea yemek odasi takimi modelleri koltuk takımızlada uyum halinde olduğunda gerçekten sade ve şıklığı yansıtmaktadır. Sandalyenın arasından geçen koyu renk çizgi koltuk takımında ortasından geçerek çok güzel bir uyum sağlamıştır.



2012 yılının en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Aslan bacaklı mobilyalar bu yıl revaştadır. Hem duruşu hemde temizlenmesi açısından çok kolaydır. Bir şeyleri kaldırmaya hiç gerek kalmaz. Aynı zamanda gerçekten çok şık bir tasarımdır.



Günümüzün en modern en yeni İstikbal Yemek Odası takımları modelleri bir evin salon dekorasyonu açısından oldukça önemi büyüktür. Mobilya ürünlerinden yemek odası takımları bir evin ana demirbaş mobilyalarından oluşmaktadır.



Ağır renklerin buluşmasıyla çok modern ve şık bir yemek odası takımları,istikbal modern yemek odası tasarımları arasında yer almaktadır. Koyu renkleri seven bayanlarımıza duyurulur işte İstikbal koyu kahverengi yemek odası takımı tam sizlere hitap etmektedir.



Beyaz renkli çok güzel istikbal yemek odası takımları modelleri ve çeşitleri,2011 yeni model istikbal yemek odası takımları arasında yer almaktadır. Daha geniş yemek salonları için tercih edilen şık ve modern dekore edilmiş bir tasarım olmaktadır.



Klasik bir tasarımdır önceki dönemler de de çok kullanılan odası kçük olan bayanların etrcih ettiği altı kişilik masa bulunan tv sehvası ve aynalık ve ince bir vitrinden oluşmaktadır.



2011 yılında tasarlanan bu model 2011 yılında evlenen çoğu genç kız tarafında tercih edilen bir modeldir. Çok geniş bir oturma odanız olması gerekemketedir. Yemek odası takımı için büün detaylar düşünülmüştür. Tercihleriniz arasında yer alan modeller arasında yer almalıdır.



İstikbal mobilyanın üretmiş olduğu yemek odası takımları her zevke ve kişiye uygun olan bu model Ddaha küçük olan yemek odası takımınız için ve gösterişten uzak kalmak isteyen bayanlar için tasarlanmıştır. Yemek odasında kahverengi mobilya daha geleneksel bir modeldir.



Modellerinden en şık en zarif ve göz dolduran yemek odalarında yemek iştahınızı açacak bazı yeni modellerinden sizlerin beğenisine sunuyoruz. Siyah tercih eden bayanlar için tasarlanmış bu model bütün ev tiplerine uyucak bir tasarımdır.



2011 - 2012 yılına damgasını vuran kalitesiyle göz dolduran bu model gerçekten çok özel bir tasarım olmatadır. Tasarımcıların kesinlikle özellikle tasarlanmış bir modeldir. Genç kızlar tasafından kesinle tercih edilen bir model olarak tasarlanmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder