19 Şubat 2012 Pazar

Kadeh Takımı Modelleri

Evinizin modern olması demek sadece eşyalarınızın ve mobilyanızın modern olması demek değildir. Ev Dekorasyonu’nda yemek takımları, kadehler ve bardakların şık modelleri de yer alması gerek. Kadeh takımlarında çok büyük markalar bulunmaktadır. Kadeh modelleride diğer ürünler için bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Genelde kadeh takımı modellerini yemek takımına uyarlarlar. Karışık desenli yemek takımınız varsa düz desenli kadeh takımı tercih edilmelidir. Eğer ki Düz desenli yemek takımınız bulunuyor ise desenli kadeh takımlarını tercih etmelisiniz. Misafirleriniz için hazırlandığınız sofraları tamamlaması için kadeh ve bardak takımlarının tamamlayıcı etkisi vardır. Kristal bardak setleri mutfağımızda dekorasyon açısında çok şık ve modern bir görünüm sağlar bardaklarımız soframızda kullandığımızda modellerine ve kalitesine çok özen göstermeliyiz. Kristal bardak setleri soframıza çok güzel yakışacak. Ev hanımlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek onlarca yemek takımları, porselen takımları modelleri bulunuyor. Markalar tarafından üretilen bardak ve kadeh modellerini aşağıda görseller halinde sizlere sunuyoruz. Bizler sizlere bilgi olarak en etkili ve ilgi çekici tasarımları inceledik. Evinizde sıra dışı aksesuarlar bulunmasını isterseniz eklediğimiz kadeh takımlarını tasarımlarını bir incelemelisiniz.
Kristal ve kesme kadeh takımları eskiden günümüze kadar uzanan bir kadeh takımdır. Genelde annelerimizin mutlaka vitrinlerinde bulunan bir kadeh takımı modelidir. Ama şimdi günmüzde de bayanların tercih ettiği bir modeldir. Bence gerçekten çok özel bir tasarım bence. Çünkü yapımı ve işçiliği gerçekten çok özel.
Sürekli ve kesinlikle her evde mutkala olan güz sade bir kadeh takımı. Günlük hayatımızda da sürekli kullandığımız bir modeldir. Misafirlerimizle çok şık bir sofra hazırlamamızda yardımcı hemde hemde günlük hayatımızdada sürekli kullandığımız bir modeldir.
Bayanlar tamamen cam tercih ederler düz cama şıklık katıp kendınden yuvarlak şerit geçilmiş bir tasarımdır. Gayet sade ve şık ve bütün yemek takımı modellerine uyum sağlamaktadır.
Ev hanımlarının bütün ihtiyaçlarına cevap vericek bir tasarımdır. Gene kendinden desenli ve başlangıç kısımları ince gümüş şeritli bir tasarımdır. Su şişesi, kadeh , viski bardağı, Rakı, su ve çay bardagından oluşmaktadır.
Kuğu Kadeh takımı modeli Şasarp şişesi gerçekten çok modern duruyor. Kadehleride daha ince V şeklinde dizayn edilmiş ve üzerinde nokta nokta damgalar ile tasarlanmıştır . Bu kadeh takımı Su bardağı ve kaden leden oluşmaktadır.
Çok modern e şık kadeh takımı bu sefer gerçekten alışılmışın dışında bir tasarım. Kesme kadeh takımı ama tek farklı diğerlerinde kırmızı olması.Eşinize çok zel bir gece hazırlamak isitiyorsanız kırmızı kadeh takımlarından tercih etmelisiniz. Yemeğiniz daha romantik olucaktır.
Kristal bardak setleri mutfağımızda dekorasyon açısında çok şık ve modern bir görünüm sağlar bardaklarımız soframızda kullandığımızda modellerine ve kalitesine çok özen göstermeliyiz. Kristal bardak setleri soframıza çok güzel yakışacak.
2012 modası tasarımlarından adeh takımı modeli cam üzerine gumuş kare kare parçalar konulmuş şekilde dekore edilmiştir. Tam anlamı ile bir takım olmaktadır. Su bardagı , Çay bardagı , Rakı , kadeh , şarap ,viski bardağı gibi gereken butun parçaların bulunduğu bir settir.
Gümüş desenli bir tasarım daha sizlerle. Kadeh takımının ortasında bugulu bir kalın çizgi geçmiş ve ortasından yaprak desenleri geçirerek çok özel bir tasarım daha ortaya çıkmıştır.
Kadeh takımında ve diğer bir çok mutfak malzemesi tamalayıcı ürünlerin markasının bir tasarımdır. Bu yıl çeyiz hazırlıyan baanların çoğu bu modeli tercih etmektedir. Sık çizgili ve şişesi kuğu görünümünde olmaktadır.
Yeni sezon trend modellerinden gene bir tane daha model. Bu sene gümüş ağırlıklı olan kadeh takımı modelleri gumuş ağırlıklı olsa bile hep farklı farklı bir hava katmaktadır. Bu modelde çizgili bir model ama oval çizgili bir model olmaktadır.
2012 tasarımdan çok ünlü bir markanın modeli ile karşınızdayız. Bu modelde gümüş desenleri daha çok ağırlıklı olmaktadır . Gümüş desene uygun yemek takımları ve çata bıçak takımınız ile tamamladığınız zaten gerçekten inanılmaz özel bir sofra hazırlamış olucaksınız.
Düz desenli yemek takımınız bulunuyor ise desenli kadeh takımlarını tercih etmelisiniz. Misafirleriniz için hazırlandığınız sofraları tamamlaması için kadeh ve bardak takımlarının tamamlayıcı etkisi vardır .
Herkez düz sade yasa kendinden desenli yada gümüş ve sarı renk olsun istemez daha özel tasarımları el işi ile yapılmış tasarımlar tercih ederler . Fimo hamuru ile yapılmış bu tasarım el emeği seven bayanlara hitap etmektedir.
Kadeh modelleride diğer ürünler için bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Genelde kadeh takımı modellerini yemek takımına uyarlarlar. Karışık desenli yemek takımınız varsa düz desenli kadeh takımı tercih edilmelidir.
İşte 2012 ' çok özel bir tasarımı . O kadar şık bir tasarımki gren her bayanın bu benım soframda olması gerek denen cinsten. O aş işlemeler o kadar güzel bir hava katmış kı. Düşünsenize muhteşem taşlı kadehinizde şarap içmek ne kadar zevkli olucaktır.
İşte çok özel ve güzel bir tasarımla gene karşınızdayız. Sade cam olan ve kendınden yapmak kabartmalı olan bu model gerçekten dilediğiniz sofrayı size hazırlamanızda katkıda bulunucak türden. Tek başına bile gayet modern ve şık duran bir tasarım.
Bu yılın modasında genelde çizgili desenleri görüyorsunuz. 2012 kadeh takımı modelleri gerçekten sofralarınızı süsleyecek türden. Bu tasarım sadece düz çizgilerden oluşan bir tasarım değildir. Yuvarlak desenler verilmiştir.
2012 tasarımlarının çok renkli bir modelini sizler için paylaştık. Bazı bayanlar renkli ve desenli tasarımları çık sofraları için tercih ederler. Bu parçamız şisenin kadehlerin üzerinde papatya motifleri bulunmaktadır.
2012 yılının yenız sozun ürünü olan gri ve sarı çizgili tasarımı ile çok özel bir tasarım olmaktadır. Düz yemek takımlarınız ile çok şık bir görüntü sergiler . misafirlerinize çok özel bir masa hazırlamanız için sizlere yardımcı olucak bir tasarımdır.

0 yorum:

Yorum Gönder