22 Mart 2012 Perşembe

Bayan Cüzdan Modelleri

Bayan cüzdanları tüm bayanların vazgeçemediği aksesuar olmaktadır. Kaç yaşında olursanız olun her bayanın mutlaka kendisine ait bir cüzdanı olmaktadır. Cüzdan içinde kendine özel eşyalar taşıyacağı için kesinlikle her bayan cüzdan modellerinden tercih eder. Cüzdan içinde en önemli taşıyacağımız nufus cüzdanımız , kredi kartları, para, sevdiklerimizin resimler gibi bir çok özel ayrıntı taşımaktayız. Bayan cüzdan modellerinin çok fonsksiyonlu olması çok önemlidir. Cünkü bütün ihtiyaçlarını karşılayacak detayla rmutlaka olmalıdır. Yeni sezon gelmesi ile bir çok ünkü firmanın birbirinden güzel tasarımlarını bizlere tanıtmaktadır. Cüzdan seçimi gerçeten bayanlar için çok zor olmaya başladı. Çünkü birbirinden güzel ve şık tasarımları görünce kesinlikle hepsinde gözleri kalmaktadır. Bayan cüzdan modeli seçerken öncelikle çok fonksiyonlu olması önemlidir. Aynı zamanda dış görünüşüde çok önemlidir. Çünkü bazen kısa mesafelerde çanta alma gereği duymayız sadece cüzdan alıp çıkarız. Durum böyle oluncada kalitesi ve gösterişli cüzdan kullanılması kaçınılmaz olmaktadır. Herşeyin güzelini kullanan bayanlar her zaman kendilerini özel ve iyi hissedirler kesinlikle. Bayan cüzdan modelleri her bütçeye uyan tasaırmlar olmaktadır. İsterseniz çok pahallı bir cüzdan modeli seçin istersenizde bütçenize uygun bir cüzdan modeli. Her iki şekildede seçenek bulmanız daha kolay olmaktadır. Artık cüzdanınını yenilemenin zaman gelmedimi sizce ? Cüdanlarını yenilemek isteyen bayanlar kesinlikle sizler için paylaştığım modern cüzdan modellerini inceleyip ondan sonra karar vermenizi öneririm.
Bayan cüzdan modelleri birbirinden güzel olması ile çok modern tasarımla rolmaktadır. Bu yüzden modeli kesinlikle daha olgun yaşlardaki bayanların tercih edeceği modern çizgiler taşıyan bayan cüzdan modeli olmaktadır.
Siyah bir tasarım daha sunmaktayız sizlere parlak deri ile dizayn edilen çok şık bir model olmaktadır. Kendinden kabartmalı olması ilede dikdörtgen cüzdan modellerinin bizlere ne kadar modern tasarımlar olduğunu ıspatlamaktadır.
Chanel markasının özel bir tasarımı sunmaktayım. Chanel markası ve kalitesi ile rengiyle ve üzerindeki markası ile göz alıcı güzelliğe sahip bir cüzdan modeli olmaktadır. Kaliteli ürünler her zaman dikakt çeken ürünler olmaktadır.
Mango markasının çok beğenilen iki modeli karşınızda olmaktayız. İki çeşit farklı birmodel olmaktadır. Turuncu olan bir model kare şeklindeki kabartmaları ile çok güzel durmaktadır. Diğer siyah olan ise daha çok bozuk para cüzdanını andırmaktadır.
Rugan deri parlaklığı ile çoğu bayanın beğenisini kazanan çok modern deri modeli olmaktadır. Rugan olup birde kırmızı olursa değmeyin bayanların keyfine. KEndinden kabartmalı desenleri ile çok modern çizgiler taşıyan bir cüzdan modeli olmaktadır.
Düz kırmızı olan bayan cüzdan modelleri kırmızının dikakt çekici olması amacı ile kesinlikle çok tercih edilen modeller araınd ayer almaktadır. Düz deri olan bu model derinin kalitesinden dolayı kesinlikle çok ilgi gören tasarım olmaktadır.
Sevgilinize eğer cüzdan hediye almak istiyorsanız bird eözel bir günde ise kesinlikle kalplerle dolu bu modeli almanızı öneririm. Bej renginde olan ve açma düğmesininde kalp olduğu çok şık bir model olmaktadır. Kesinlikle hediyesini alan bayan çok sevinecektir.
Kahverengi cüzdan tercihinde çok fazla tercih edilen modelle rolmaktadır. Cüzdanı olmayan hiçbir bayan yoktur kesinlikle. Hatta çoğu bayanda tutku haline gelen tasarımlar olmaktadır. Kabartmalı olan bu model çok şık durmaktadır.
En yeni çanta modelleri bu yıla damganı vuran modern tasarımlardır. Renkli tasarımlar ile kesinlikle dikkatleri çeken renkli tasarımlar olmaktadır. Turuncu olan bu model de kendindne küçük kabartmalar dikkati çekmektedir.
Ünlü markaların modern tasarımları bu yıla damgasını vurmaktadır. Kenar bölümleri siyah deri şeklinde oluşmaktadır. İç bölümü bej renginde olan bu tasarımın tam ortasında kırmızı çizgi geçmektedir.
Dkny markasının bir tasarımı olan çok şık bir cüzdan sunmaktayız sizlere. Kahverengi ağırlıklı olan bu model üzerindeki DKNY yazısı ile çok şık bir havaya bürünmüştür. Bayan cüzdan modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında kahverengi bulunmaktadır.
Ünlü markaların farklı tasarımlarından örnekler sunmaktayız. Pembe olarak taarlanan bu model üç şekilde dizyn edilmiştir. Bozuk para cüzdanı , küçük cüzdan ve büyük cüzdan şeklinde tasarlanmıştır. Rengininde güzelliği dikkat çekici türde olmaktadır.
Siyah cüzdan modelleri çoğu bayan tarafından tercih edilen modeller olmaktadır. Siyah renk bayanalrın kalbini çalan çokmodern ve şık tasarımlardır. Hasır şeklinde olan bu model siyah tercih eden bayanlar için kesinlikle ilk tercih olmaktadır.
Kaliteli cüzdan uzaktan bakınca bile gerçekten belli oluyor. Bu cüzdan modellerinden çok güzel ve şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Kahverengi tonlarında olan ve çok ünlü bir markanın tasarımı olan modern tasarımlar olmaktadır.
Burberry cüzdanları kesinlikl ekalitesi var tarzı ile bütün dikaktleri üzerine çeken modern bir cüzdan olmaktadır. KAhferengi oalrak tasarlanan bu model derisinin güzelliği ile bayanların kalbini kazanmaktadır. Yılan derisi tarzında olan bu model çok şık olmaktadır.
Kalp şeklindeki bozuk para cüzdanını artı olarak anahtarlık oalrakta kullanabilirsiniz. Çok ünlü bir markanın tasarımı olan bu model rengi ilede göz alıcı güzelliğe sahip bir model olmaktadır. MAvi rengin sarı ile birleşmesinden çok modern bir cüzdan çıkmıştır ortaya.
Birbirinden ünlü markalar vardır cüzdan tasaırmları için. İstediğiniz aradığınız tük renklerde olan tasarımları kesinlikl ekolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen bayanlar kesinlikle bu modellerden bir tanesini seçmelisiniz.
Bayan cüzdan modelleri yaz ayları aylaşırken renklerinde değişim göstermektedir. Beyaz olan bu model tam yazlarına uygun olan çok modern ve şık bir tasarım olmaktadır. Kendinden yansıyan bir deseni olamaktadır. İki tane zımbası ile hareketlenmiş bir tasarımdır.

0 yorum:

Yorum Gönder