3 Mart 2012 Cumartesi

Bayan Kot Etek Modelleri

Bayan kot etek modelleri kesinlikle her bayanın mutlaka dolabında olan bir modeldir. Çünkü yazda olsa kışta olsa bayan kot etek modelleri kesinlikle tercih edilir. Yaz aylarında da kesinlikle rahatlıkla kullanılır kot etek modeli. Hemen giy çık =) Hızlı bir şekilde bile şık olma imkânımız vardır. Kot etek modeli yeni olan bir trend değildir yıllardır günümüze kadar modasını koruyan kot etek modeli isterseniz uzun ister mini isterseniz de orta boy her isteğe göre tasarlanmıştır. Bir çok ünlü marka bayan kot etekleri üretmektedirler. Kot etek modellerini her bütçeye uygun bayan tercih edebilir. Özellikle markalı bir kot etek tercih etmek zorunda değilsiniz. Bir çok mağazalarda istediğiniz farklı modelleri bulunmaktadır. Kiş ayında opak çoraplarımızı giyeriz üzerine kot etek giyeriz. Kot etek modelleri sadece spor çizgilere sahip değildir klasik kesimli kot etek modelleri de bulunmaktadır. İşe giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çok model bulunmaktadır. Benim kış ayarlında en çok beğendiğim tarz opak çorap mini kot etek ve üzerine şişme montlar =) Gerçekten bayanlara çok yakıştığından şüphe yok hem opak çoraplarla ısınmışta oluruz mini eteğimizle de şık olmak imkânına sahip oluyoruz. Bayan kot etek modeli sadece açık kişiler tarafından tercih edilen bir model değildir tabikide kapalı kişilerde uzun kot etek modellerini tercih ederler. Kapalı bayanlar içinde bir çok seçenek bulunmaktadır. Aslında kapalı bayanlara yaz ayarlında kot etek gerçekten rahatlıktır. Kot eteği olmayan bayanlar sizler için eksikliktir. Hemen mutlaka kot etek almalısınız. Sizler için paylaşmış olduğum kot etek modellerinden bakıp nasıl bir kot etek modelini almanız gerektiği konusunda şimdiden karar vermenizi öneririz. Şimdiden kolay gelsin.
Uzun kot etek modelleri yaz ve kış tercih edilen kullanılan bir tarzda olan etek modelidir. Bu uzun etek modeli açık kapalı terbayanın tercih ettiği etek olarak 2011 - 2012 sezonuna damgasını vurmuştur. Kışım üzerine gömlek ile yaz ayında ise atlet ile çok şık duran bir modeldir.
Eskilerde çok moda olan kot etek modelleri şimdilerde yerine farklı modellerle yerini almaktadır. Bu fırfırlı model yaz ayalrında kesinlikle çok şık durucak ve rahat olucak bir model olmaktadaır. Gunduz plajlarda rahatlıkla giyebielceğiniz bir modeldir.
Bu kot etek modeli bilindik bir model olmaktadır. Diyoruz ya her bayanda mutlaka kot etek modeli vardır. İşte bu model her genç kızların dolaplarında bulunur Kış ayında opak çorapla rahatlı giyilen bir model olmaktadır.
Eğer uzun boylu ve ince bir bayan olsaydım bu kot etek modelini mutlaka tercih ederim. Çıtı pıtı kızlar bu model tam sizlere göre tasarlanmış bir model olmaktadır. Kemer ve botlar ile uyumu yaalanmış olan bu model hem kışı hem yazı anımsatıyor bizlere.
Kısa kot etek modelini tercih etmeyen bayanlar bu kot etek modeli tam sizlere göre. Kot etek modelini yıllarca kullanabilirsiniz. Aslında bütün ko etek modellerini yıllarca kullanabilirsiniz. O yüzden er bayanın kot etek modeli mutlaka olmalı.
Bahar şıklığını bize sunan bayan kot etek bodeli. Botlar ve üzeribe kalın dokuma kazak ile çok güzel durmuş. Artık yazlıklar kışında giyiliyor ne kadar ilginç değil mi. Eskiden olsa eğer yazın giydiğimiz kıyafeti kişin giysek dalga geçerlerdi.
Yukarıda kot etek modeli bahsetmiştik ya işe giderken de kot etek giymemiz için klasık çizgiler olan kot etek modelidir. Ön tarafta olan detayı ise gerçekten çok güzel durmuştur. bir çok detayın olduğu bu model gerçekten çok bir tasarımdır.
Çılgın kızların tercih ettiği bir model olmaktadır. Fermuar detayları ilede eteğe hareket katılmıştır. Demir detaları ilede hard bir görüntü ortaya çıkmıştır. Bu kot etek modelini tercih eden bayanlar çok iddealı giyinmeyi tercih eden bayanlardır.
Uzun etek giyen kızlar tarz olmuyacak diye bişey yok. İnsanın içinde olsun farklılık değişiklik bu kot etek modelinde de deri detayları ile hareketlendirilmiş bir model olmaktadır. İki farklı kot kumaş modeli bulunmaktadır. Gerçekten özgüveni yüksek olan kzlar tercih etmelidir.
Gece dışarı eylenmeye gittiğinizde düz kot etek yerine farklı detalar siz ekleyebilirsiniz. Bu kot etek modeline ise zincir detayları ilede süslenmiştir. Çok çekici bir hava yaratmıştır bence. İsterseniz takabilir istersenizde çıkartabilirsiniz.
Dizlerde olan bu model tam diz kapağında bitmektedir. Bir çok marksının tasarladığı model en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çünkü bayanlara çok yakışıyor ve yaz kış giyebleceğiniz bir model olmaktadır.
Yazımda da bahsettiğim gibi kot etek modelleri kapalı bayanlar içinde tercih edilen bir model olmaktadır. Uzun kot etek modelleride çeşit çeşitir bir çok özel tasarım bulunmkatadır kot etek modelleri. En güzel uzun kot etek modeline sahip olmak istiyorsanız mağazaları dolaşmaya başlayın isterseniz.
Son dönemlerde çok tercih edilen kot etek modelı daha sunuyorum siz değerli bayanlara. Kenarlarına yırtılmış şekilde hava verilen bu model kendine ve fiziğine güvenen bayanlar için kesinlikle vazgeçilmek bir model olmaktadır.
2011 - 2012 sezonunun en çok tercih edilen modeli olmaktadır. Hemen hemne bütün bayanların kalbini doldurucak olan bir modeldir. Hem yaz ayında hemde kış ayında tercih edeceğimiz model olmaktadır. Bayanlar hade alışverişe devam .
İşte benim en sevdiğim tarzkış ayarlında. Süper mini etek opak çoraplar ve sivri topuklu çizme modeli. Çok tarz ve havalı bir model olmaktadır. Mini eteğin cazibesi herkezin dikkatini çekicek olan bir model olmaktadır. Kendine güvenen bütün bayanlar bu tarz giyinmelidir kesinlikle.
Çok mini etek giyemeyen bayanlara özel tasarlanmış bir model olmaktadır. Tam diz üstünde ince bir kot kumaştan dikilmiş bu kumaş modeli gerçekten çok şık bir model olmaktadır. Ve bütün bayanlar bu tarz bir etek modelini tercihleri arasında olmalıdır.
Bu model yıllrca revaşta olan bir modeldir. Etek kısmı fırfırlı olan bu model kombıa kızlarının tercih ettiği modeller arasında yer amktadır. Yazın giyiceksin minicik eteğini sandaletlerini ohhh keyfinize deyecek yok kesinlikle.
2011 - 2012 model bayan kot etek modelleri gerçekten çok şık ve modern çizgiler taşımaktadır. Süper mini etek modeli buz renginde ve kahveengi kemer ile birleşince gerçekten çok şık bir kot etek modeli çıkmış ortaya. Yaz aylarında kesin tercihler arasında yer almalıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder