3 Mart 2012 Cumartesi

Bayan Örgü Yelek Modelleri

Örgü yelek modelleri kış aylarının vazgeçilmezidir. Kış ayı gelince kendimize örmek için örnekler ararız. Çeşit çeşit giymek için . 2011 – 2012 kış ayında sade çizgiler eyer verilmiştir. Bundan dolayı kolayca örebileceğiniz bir çok örnek bulunmaktadır. Sade örgü yelek öremek kolaydır ve kolay olduğu kadar çok şık olmaktadır. Bide insanın kendi ördüğü şeyi giymekten çok zevk alır. Düşünsenize bir arkadaşınız çok beğenirse size soracak nerden aldın diye ben yaptım demek gerçekten çok hoş olur kendinizle gurur duyarsınız kesinlikle. Kendinize 2011 – 2012 modası olan yeleklerden çeşit çeşit örmeye başlamalısınız. Eskilerden kurtulup yeni modern tasarımlar her zaman tercih edilmelidir. Bir yelek örmeye başladığınızda mutlaka devamını getireceksiniz ve renk renk örüp bir kenara koyup sevdiğiniz kişilere hediye bile edebileceğiniz çok güzel bir armağan olacaktır. Ev hanımları kış elinde ne yapacaklarını şaşırırlar zaten hemen yün satan mağazalara gidip çeşit çeşit renk renk yünleri alırlar. Artık akıllı yünlerde çıkmış sen süz örüyorsun ama farklı desenler çıkıyor ne kadar ilginç değil mi =) Zaman ilerledikçe her şey çok değişiyor her şey kendini yenilemek için bir çok tasarımalr ortaya çıkıyor. Yeniliklere açık bir ülkede yaşıyoruz çünkü. Bayanlarda sürekli aynı şeylerden sıkılmasın siye onlar içinde farklı örnekler karşımıza çıkmaktadır. Örgü yelek modelleri de kişiye göredir. İsterseniz klasik bir yelek modeli tercih edin mesela kumaş pantolon üzerine giymek için isterseniz de spor bir model tercih edin jean lerin üzerine giymek için tabiî ki isterseniz her iki modelden örün kü hazır evinizde bulunsun ne zaman neyin lazım olacağı hiç belli olmaz sevgili bayanlar. Sizler için paylaşmış olduğum yeni trend yelek modellerini incelemenizi önerim. Bir çok model sizleri bekliyor.
2011 kış modası olan örgü yelek modelleri bütün dikkatleri üzerine toplamıştır. Gri renk örgüden örülen yelek modeli jean üzerine giyilen çok şık bir tasarımdır. Yaka kısmları fisto detayı olan bir model bütün detayları tamamlamıştır.
Pembe örg bayan yelek modelleri evlerinizde kendiniz kolayca örebiliriz. Kış aylarında bizim şıklığımızı tamamlıyacak olan bir modeldir. Tişort üzerine giyilen yelek modeli jean üzerine çok şık durmuştır. Kemer detayı ilede detaylanmıştır.
Çok eskilerden bügüne kadar modasını koruyan bu model kahverengi ve yüylü modeli ilede tamamlamıştır. Günlük hayatımızda kolaylıkla kullanabileceğimiz bir model olamaktadır. Kahverengi her şeye yakışmıştır.
Uzun yelek seven bayanlar işte sizlere bir model daha sunmaktayız. Lavivert olan bu model kalın örgü detayı ile çok şık bir tasarım olmaktadır. Dört tane düğme detayı ilede yelek modelini tamamlamıştır.
2011 kışının modası olan bu uzun yelek modeli gerçekten çok şık bir tasarım olamktadır. Bizi sıcak tutucak olan bu model kış aylarında bizi soğuklardan koruyacaktır. Açık krem olan bu model kol detayında çiçekli desenler çok hoş durmuştur.
Yeni bir yelek modelide sizler ile karşınızdayız. Lacivert yelek modeli jean üzerine giyeceğimiz çok şık bir model olmaktadır. Kemer ile dekore edilmiş bir model olmaktadır. spor şıklığını bize sunmaktadır.
2011 kışında sıklıkla gördüğümüz bir örgü yelek modelidir. Kahverengi bir tasarımdır. Yakalarında düğme düğme detayı ile tamamlanmış bir yelek modeli olmaktadır. Kısa yelek modeli seven bayanlar için tasarlanmış bir model olmaktadır.
Kırmızı deyince biz bayanların aklı başından gider kesinlikle. Açık ton kırmızı rengi kullanılmış bir modeldir. Siyah düğme ile dekore edilmiş olmaktadır. Örgü modeli olmaktadır ama hazır örgü olmaktadır. dışardıki mağazalarda kesinlikle bulabilirsiniz.
Gri uzun örgü yelek modeli tunik havasındadır. Uzun giymeyi seven bayanlar için çok şık bir tasarımdır. Düz örgü olduğundan dolayı evinizdede kolaylıkla örebileceğiniz bir model olmaktadır. Siyah üzerine çok şık durmaktadır.
Evde örülmüş olan kış aylarında bizi çok sıcak tutucak olan bu model çok şık bir tasarımdır. Evde kolaylıkla örebileceğiniz bir model olmaktadır. Düz ve ters örgü olan bu model kemer detayı ilede renklendirilmiş olan bir model olmaktadır.
Bu yelek modeli gerçekten çok şık bir tasarımdır. El örgüsünden örülmüş bir modeldir. Koy mavi rengin kullanıldığı kenar kısımları siyah geçilen bir modeldir. Tığ ile örülen bir model olmaktadır. Elbiselerin üzerinede giyilebilen bir model olmaktadır.
Yeşil olan kışlık yelek modeli elde örebileceğiniz bir model daha sizlere sunulmaktadır. Yelek modellerini süs amaçlıda kullanabiliriz ısınmak amaçlıda kullanabilriz bütün seçenekler bizim elimizde olmaktadır.
Genellikle evde giyeceğimiz yada kumaş pantolan üzerine giyeceğimiz bir model olamktadır. Gömlek üzerine giyebielceğiniz bir model olmaktadır. Şiş ile örebileceğiniz bu model süs amaçlı kullanılan bir model olmaktadır.
Dantel örgüsü olan bu model tığ ile örülen bir model olmaktadır. Isınmak amaçlı değil süs amaçlı kullanılan örgü yelek modeli olmaktadır. Yaz aylarında da kolaylıkla kullanabileceğimiz bir model olmaktadır.
KArışık renkler ile örülmüş olan örgü yelek modeli kış aylarında evde en örebielceğiniz bir model olmaktadır. İki ter iki düz olarak örülen yelek modeli jean üzerine çok şık durucak bir model olmaktadır.
Bayan örgü yelek modeli yaz aylarında tercih edeceğiniz bir model olmaktadır. El örgüsü ile olan bu model üst taraf ters örgü ile örülmüş alt kısım ise delik delik örgü olan bu model altına askılı badı ile tercih edebilirsiniz.
Yeşil bu yılın modası olan bir renk . Çok favori olan bir model olmaktadır. kış aylarında şıklığınıza şıklık katıcak bir model olmaktadır. Siyah badi üzerine takacağınız bir modeldir. Kemer detayı ile çok şık bir hava yaratılmıştır.
Sade çizgiler seven bayanlar. Açık gri renk olan bu model kısa bir model olmaktadır. Hazır örgü yelek modeli hazır alınan örgü yelek modelidir. Örgü yelek modelleri gri pantolon ile çok şık bir tasarım olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder