3 Mart 2012 Cumartesi

Bebek Battaniye Modelleri

2011 – 2012 yılının bebek battaniye modelleri bebekler için özel olarak tasarlanmıştır. Hamile olduklarını öğrenen bayanlar hemen bebekleri için bir çok şey hazırlamaya başlarlar. Bebek battaniyeleri ise kış ayında olacak bebekler için ilk akla gelen bebek battaniyesidir. Bebek battaniyeleri artık o kadar modern çizgiler taşımaktadır. Çocuğumuzu aslında yaz ya da kış olunca fark etmez dışarıya çıkartmadan hemen mutlaka sararız battaniyeye. Bebeklerimizi sardığımız battaniye modelleri o kadar süslü ve desenli ki çocuklarımız için özenle hazırlarız gerçekten. Örgü olan ve tığ ve şiş ile yapılan battaniye modellerini örebilmeniz mümkündür. Eğer hazır almak istemiyorsanız internetten ve beğendiğiniz battaniye modellerini kolaylıkla örebilirsiniz. Bazı bayanlar kendi bebeklerine kendisi bir şeyler emek harcamak isterler ki ilerde bebeklerine anlatabilsinler. Çünkü özenle yapılan şeyler değerini hiç kaybetmez. Kış ayınca doğan bebekler için aileleri onları sıcak tutması için çeşitli bebek battaniyeleri araştırmaya başlarlar ve onları ısıtacak her şeyi yapmaya çalışırlar. O kadar çok battaniye örneği varki düz sade bir model isterseniz oda var tabiî ki ama genellikle bebekler için süslü modeller tercih edilir. Battaniye örülü ve diğer motifler tığ ile sonradan yapılır. Kız bebek battaniyeleri için genellikle pembe renk kullanılır. Pembe çiçek motifleri kız bebeklerimiz için tercih edilebilir. Erkek çocukları için genellikle koyu tonlar tercih ediliyor. Özellikle mavi renk tercih edilir. Aslında o kadar çok model var ki hepsini bebeklerimize yapmak isteriz. Özellikle kız bebekler süslü olmalıdır mutlaka. Aşağıda sizler için paylaşmış olduğum modelleri sizlerde bebekleriniz için örebilirsiniz. Tığlarınızı elinize alın bayanlar birbirinden farklı modeller var örebileceğiniz. Yeni olucak bebeklerinizi sıcakta tutun ve süsleyin =)
Bu model çok modern bir modeldir. Kanaviçe ile yapılmış olan bu model çok şirin bir modeldir. Çünkü karikartürlü modeller bebekler için dolayısıya yapılmıştır. Beyaz üzerine yapılan bu model kenar kısımlar fırfırlı olarak tasarlanmıştır.
Süslü bebek battaniye modeli çok güzel olmaktadır. Bebeklerimiz uyurken üzerimize örülür aslında yatak örüsü gibide olmaktadır. Çiçek motifleri ile çok güzel bir tasarım olmaktadır. Özenle örülen bir model olmaktadr. Çok şık bir modeldir.
Çok bilindik bir model olan bu bebek battaniyesi . Kız bebekleri için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir modeldir. Bebek patik ve üstüne hırka takımı ile çok uyumlu bir battaniye olmaktadır. Süs amaçlı kullanılan modeldir.
İki üç rengin kullanıldığı bu model kız bebeklere en uygun olan bir model olamktadır. Battaniye üzerine bebek figürü ise çocukların kesinlikle zevkleri arasında yer almaktadır. Diş fügürü ise çok şirindir. Kız bebekler bayılıcaklar.
Kalp desenli olan bebek battainiye modeli . Kız çocuklarımızı çok güzel göstericek bir modeldir. Üç renk kullanaradak yapılan kalp figurleri ile çok güzel bir battaniye modeli olmaktadır. Isınma amaçlı değil daha çok süs amaçlı kullanılan bir model olmaktadır.
Bu model hazır olarak en çok tercih edilen bir model olmaktadır. Fil deseni ile çok güzel bir model olmaktadır. Bebeğinizi çok sıcak tutucak olan polar bir model olmaktadır. Çok üşüyen bebeklerinizi sıcacık
Bu battaniye modeli çok özenle tutulmuş bir model olmaktadır. Çok özenle bütün detaylar düşünülmüş olan bir modeldir. Daha çok süs amaçlı kullanılan bir model olmaktadır. Hayvan modelleri ile çok şirin bir hava yaratmış olmaktadır.
Hazır olan bu model bir çok bebeklerimizi ısıtan bir modeldir. Genellikle sadece tek bir model tercih edilmez bir hazır alınır sınırsız da örgü örlr =) Neler yapsak doyamayızki bebeklerimiz için . Her gördüğümüzü almak isteriz mutlaka.
Bu model yıllardı rhavasını kaybetmemiş bir modeldir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar modasını taşımıştır. Çok fazla detayı olan ve kurdale süslenmiş olan bir model olmaktadır. Beyaz üzerine iki çeşit kurdale kullanılmış ve nazar boncuklu detalar ise gözden kaçmamıştır.
Beyaz rengi ben mesel açok severim inanıyorum ki bütün bayanlar beyaz olunca herşey durur. Beyaz düz bir model olmasına rağmen çok güzel gözükür. Beyaz üzerine kendi renginden yapılan motivler çok güzel durmıştur. İki desen kullanılarak yapılmış bir modeldir.
Bebeklerimiz bizler için çok öenmlidir. bu model erkek çocukarımız için çok uygun bir model olmaktadır. Hazır olan bebek battaniye koyu renklerin kullanıldığı bir model olmaktadır. Çocuklarımızı soğuktan korumanın yollarını bulmamız gerekmektedir.
Üç rengin kullanımı ile yapılan bu battaniye modeli cinsiyeti belli olmayan bebekler için örülmüştür kesinlikle. Pembe kız çocukları için Mavi ise erkek çocukları için düşünülerek yapılmıştır. Bu modeli hem hazır bulabilir yada kendinizde örebilirsiniz.
Sadeliği seven anneler beyaz üzerine kırmızı nokto nokta ile süslenmiş model çok güzeldir. Evde örebileceğiniz bir modeldir. Bebeğiniz beyazlar içinde gerçekten çok güzel gözükecektir. Çocuklar çok özel dir biz değerli bayanlar için.
Kız çocukalrımız için elde battaniye görmek isteyen bayanlar için paylaşıyoruz. Gene kız çocukları için terrcih edlen bir model pembe rengin üzerine beyaz küçük küçük fiyonlar örülmüştür. Fiyonların ortasınada beyaz kurdale takılmış çok şık ve şirin bir modeldir.
Gene hazır bir model ile karşınızdyız. Bir çok bebek mağazasında bebeğiniz için bulunan battaniye modellerini bulabilirsiniz. Yukarıdaki pembe bebek battaniyesi genellikle değil hep kız bebek için tercih edilen bir model olmaktadır.
Eğer örgü battaniye öremiyorsanız hazır battaniye modellerini tercih ederiz. Bebek battaniyeleri hem cicili bicili olur kesinlikle. By ayı modelli battaniye çok şirin bir battaniyedir. Bebek olunca bayanlar neler yapıcağını şaşırır kesinlikle.

0 yorum:

Yorum Gönder