3 Mart 2012 Cumartesi

Bebek Patik Modelleri

2011 – 2012 bebek patik modelleri renk renk cıvıl cıvıl modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Bebek deyince biz bayanların eli ayağına dolaşır ne yapacağımızı bilmeyiz. Ama genelde ilk akla gelen şey patik modelleridir. En çok gelen hediyede patiktir. Bebek olacağını duyan anneler ve yakınları mutlaka renkli patik modellerinden çeşitli renklerde örerler. Çocuklarımızın ayaklarını ısıtmak için elimizden geleni yaparız. Soğuk kış günlerinde çocuklarımız üşümesin diye çeşitli yöntemler ararız ve çözüm yolu buluruz. Bebeklerimizi hem güzel ve şık görmek isteriz hemde soğuktan korumak isteriz. Bebeklerinde uyum içersinde olması gerekmektedir. Her kıyafetine farklı bebek patik modelleri örer bayalar tabiî ki öremeyenler içinde hazır modeller bulunmaktadır. Patik modelleri örgünün yanında bir çok bebek mağazasında da satılmaktadır. Yeni sezon patik modellerine internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Hatta nasıl örüldüğü hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnternetten anlamıyorsanız örgü örnekleri olan dergiler sizlere yardımcı olacaktır. Bebek patikleri mil ve şiş ile örülmektedir. Yününüzü alın örneğini de alın bir gün içersinde bebeğinize patik örebilirsiniz. Ev ayakkabısı ve bot şeklinde patik modelleri de bulunmaktadır. Evde ayakkabı değil de daha sıcak tutması için tercih edilmektedir. Bazı patik modelleri inci süslemeleri ile gelin ayakkabılarını andıran modellerde bulunmaktadır. Yaz aylarında da bebek patik modelleri tercih edilir ama çocuklarımıza süs açmalı tabiî ki de. Şirin bebek patikleri de vardır üzerinde bebek motifi olan bebek patik modelleri gerçekten çok şirin bir model olmaktadır. Bebeklerimiz zaten yeteri kadar güzeller ve şirinler şirinlerine şirinlik katmaktayız. Kız bebeklerimizi süslemek gerçekten çok kolay erke bebeklere kız bebekler kadar seçenek yoktur. O yüzden kızlar kıyafet konusunda çok şanslılar. Sizler için paylaştığım patik modellerini sizlerle paylaştık. Beğendiğiniz modelleri bebeklerinize almanızı yada örmenizi tavsiye ederiz.
2011 - 2012 sezonunun bebek patik modellerine pembe bir örnek sizlerle. Kız bebeklerimiz için tercih edilen bir modeldir. Pembe olan üst tarafları beyaz inci ile süsslenmiş üst taraflar ise küçük çiçeklerle dekoreedilmiş patik modeli çok şık durmaktadır.
Bebeklerimizin ayaklarını çok sıcak tutmalıyız. Beyaz ve mavi ipten örülen bu model erkek çocuklarımız için tercihler arasında olmaktadır. Beyaz düğme detayı ise patiği tamamlamış ve çok şirin hale sokmuştur. Erkek bebeğinde çok şık olucağuna işarettir.
Bu sezonda çeşit çeşit patik örnekleri bulunmaktadır. Patik örneklerinin bazıları kolay olduğu kadar çok şık durmaktadır. Bebeklerimiz ayakları sımsıcak olucak gerçekten. İki renkden yapılmış olan bu model bebekler çok şanslı olucaktır.
Bebekler gerçekten çok şanslılar özellikle kız çocukları çok şanslı olmaktadır. Taban pembe yünden üst taraflar beyaz yünden örülen bu model üs tarafa doğru gelindiğinde çiçek detayı göze çarpmaktadır. Gerçekten gözleri dolduran bir model olmaktadır.
Bayanlar çocuklarını çok güzel ve şirin gözükmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu model acaib şirin bir model olmaktadır. Tavşanı andıran bu model kulakları koyu renk yaparak ve göz ve burunda yapmışlardır. Gerçekten çok güzel bir örnek.
Çocuklarımız sıcak tutması yanında süs içinde bebek patik modeli yapımı da olmaktadır. Süslü bebeklerimiz için kesinlikle çok güzel bir tercih olucaktır. Pembe fiyonklu ve çiçek detayı ilede tamamlanmış olan bir model olmaktadır.
Yeni sezon modeli olan bu model bu yıl damgasını vurucak olan bir model olmaktadır. Hayvan figürlü bebek patik modelleri bebeklerimizin ayaklarını hem sıcak tutucak hemde şekilli ve şirin bir hava katıcaktır. Bu yılın patik modelleri damgasını vurucak.
Bu yıl kız çocuklarımız çok çok güzel olucaklar kesinlikle . Bu modeller olmayan anneler hemen bebeklerine bu modelleri yapıcaklar kesinlikle. Pembe olan bu model inci süslemesi ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.
Yeni trend patik modelleri örneklerinden bir tane daha örnek sunmaktayız siz değerli bayanlara. Süs amaçlı kullanılan patik örneklerinden bir tane daha sunmaktayız beyaz üzerine pembe detaylarla kız bebeklerin dikkatini çekmektedir.
Hep kız çocuklarımız şık olucak değil tabiki erkek çocukları içinde çok güzel patik örnekleri bulunmaktadır. Ayakkabı tarzında olan bu patik modeli gerçekten erkek bebeklerimizi çok sıcak tutucak bir modeldir.Bebekler çok şanslı gerçekten.
Yapımı çok kolay olan bu bebek patik modeli mor renginde patik modelin güzel durduğuna bir örnektir. Sandalet havasını andıran bu model yaz aylarında bebeğimizi evde şıklığı ifade etmektedir. Kız çocukların süslü olucaği bebekliklerinden belli.
Bu modelden herhalde günde on tane örebilirsiniz sevgili bayanlar. Çok basit bir örnek ama gerçekten çok şık bir örnek olmaktadır. Babet hasını andıran bu model bebeklerimize küçüklükten evde ayakkabı giyileceği öğretmenin kolay bir yolu =)
Civciv modelli olan şeyleri ben her zaman çok beğenirim bu model de gerçekten çok şirin. Bu modelin elde yapılacağını sanmıyorum kesinlikle hazır alınan bir model olmalıdır çünkü uğraştirici bir model ve evde yapılamayacak detayları bulunmaktadır.
2012 sezonunda çok iddealı modeller bulunmaktadır. Bir çok detay bebekler üzerine yapılan modeller olmaktadır. Tığ ile yapılan bu model kendinizden yapabileceğiniz bi model olmaktadır. Pembe detayı ise bebek patiğini tamamlayan bir modeldir.
Sadelikten hoşlanna hanımlar beyaz patik modeli ilede çok şık bir tasarım ortaya çıkartabilirsiniz. Gümüş renginde boncuklarla ile süslenen ve beyaz renginden çiçek detayları ise bebek patik modelini kesinlikle tamamlamıştır.
Bebekler gerçekten özellerdir. Daha dünyaya gelmeden biz ne giyicekleri hakkında bir çok araştırma yaparız ve dükkan dükkan gezeriz. Ve karşımıza böyle bir patik modeli çıkar hemen hiç düşünmeden alırız =) B patik modeli gerçekten çok şık bir tasarım olmaktadır.
Çocukalrımızı çok yakın birisi mesela kardeşimiz evlendiğinde gelinlik giydiriz ve bizim bebeğimizinde gelin ayakkabısı olmalıdır. Ayakkabı yerine gelin patiğimiz de olabilir. =) Bu model tam buna örnektir. Beyaz ve ince detayları ile çok güzeldir.
2012 yılında ev botları çok mode olmaktadır. Eeee büyükler için moda olurda bebekler için moda olmaz mı . Yukarıdaki model ev bot modelini andıran çok güüzel bir tasarımdır. Bebeklerimizin ayakları hem çok şık olucak hemde modern olucak.

0 yorum:

Yorum Gönder