7 Mart 2012 Çarşamba

Brillant Perde Modelleri

2011-2012 tasarımları ile brillant perde damgasını vurmaktadır. Brillan perde hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum sevgili bayanlar nasıl yıllardır kalitesini korumuş görmeniz açısından perde alırken daha gübenle alabilirsiniz. Brillant 1960 yıllara dayanmaktadır. Kurucusu olan Nurettin Baydemir Ankarada küçük bir mağazası ile atılım kuran 1970 yılında kurulmuştur. 46 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır brillant perdenin. Nurettin Baydemir ve oğulları günümüze kadar vizyonunu ve kalitesini ksinlikle korumuştur. O kadar çok büyümüştür ki bir çok kişinin evine geçim kaynağını sağlamaktadır. Yaklaşık 4600 kişi bünyesinde çalıştıran Brillant güm geçtikçe bu sayıyı daha yükseklere taşımaktadır. Perdedeyince ilk akla gelen sayılı markalardan bir tane olan Brillan Perde üretimini İstanbul - Beylikdüzünde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Ankarada da 90.000m2 alana sahip bir üretim alanı bulunmaktadır. Kullandığı en son teknoloji ile dünya çapında adını duyurmuş olan bir markadır. Ve dünyada 65 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kurumun en önemli değeri markasıdır. Brillant Perdenin hedefleri arasında yenilikci,yaratıcı ve atılımcı olamk ve ürtim teknolojilerini en son modaya göre takip etmekdir. Sade düz perde bulunmamaktadır. Perde modellerinde ; nakış , kadife, pul işelmeler, flok perde,hazır perde,allı,pullu,fantezi iplik gibi detaylar kullanılmaktadır. Brillan perdenin kendin has vizyonu bulunmaktadır. vizyonu liderliği,güvenirliği korumak ve geliştirmektir. Evet bayanlar bu bilgilerden sonra Brillan markasının kalitesini görmektesiniz. Perdeler evimizi süsleyen unsurlardır. Dekorasyon bizim için çokönemlidir gerçekten. Perdelerimiz evimize ve koltuklarımıza uyum içinde olmalıdır. Ayrıca dışarıdan evimizin güzel gözükmeyisi sağlayan undurlardan bir tanesidir. Bütün evlerde perde vardır çünkü dışarıdan içerisi gözükmemesi gerekir .Aslında bizim mahremiyetimizi korur perde modelleri. Sizlerde için paylaştığım modeller ile evinii süsleyecek ve dikaktleri üzerinize çekeceksiniz. Brillant mağazalarına mutlaka uğrayın sevgili bayanlar.
Farklı tasarımlarınlardan hoşlanan bayanla bu ilginç model tam sizlere göre olmaktadır. Pembe çiçekli olan tül perde modelinin üzerine kahverengi kendinden toplu olan perde çok farklı çizgiler sergilemektedir. Sıradanlıktan çıkmak isteyenler için çok doğru bir tercih olmaktadır.
Çok eski zamanlardan günümüze kadar modasını korumaktadır tüller. Renkli tasarımalrı sven bayanlar bu cıvıl cıvıl tül modeli am sizlere gör eolmaktadır. Beyaz tül üzerine kırmızı,turuncu,sarı çiçek motifleri tül perdeye çok şık bir tsarım sağlanmaktadır.
2011-2012 sezonunun modası olan bu tül perde modeli yeni dekore ettiğiniz ev için çok hoş durucak bir tasarım olmaktadır. Açık kahverengi oygulu tül üzerine aynı renkten parlak perde ile tamamlanmıştır Gerçekten çok şık bir tasarım olmaktadır.
Brillant perde yenilikci tasarımalrı ile her bayanın göz zevkine hitap etmektedir. Çiçek desenli olan perde modelinin üst tarafına pudra pembe renginde perde modeli ile tam tamamlayıcı bir tasarım olmaktadır. Kadife olan bu model gerçekten çok modern bir tasarım olmaktadır.
Farklı bir tasarım daha sizlere sunuyoruz sevgili bayanlar. Kırmızı ve açık kahverengi ile tasarlanmış bir modeldir . Üst kısmı sık sık büzgü tapılmış ve kanatları olan bir model olmaktadır. Bu modelde diğer modellere göre farklı bir tasarımdır.
2011 sezon tasarımı olan bu model iç kısımları tül ve kendinden kabarık parlak kumaş tercih edilmiştir. Bir kısa tül detayı bir sıra kumaş detayı ile tül çok şık bir tasarım olmaktadır. Kanatları ise iç tarafdaki kumaş kabartması ile kanat yapılmıştır.
Evi açık renk olan bayanlar bu tasarım gerçekten çok güzel bir tasarım uçuk pembe ve beyaz ağırlıklı olan bu model. Kanat kısmlarının uçlarındakı beyaz püsküller çok yakışmış bir tasarımdır. Oturma odanızda çok şık durucaktır.
Brillan modelinin bu tasarımı benim çok beğendiğim bir ytasarım olamktadır. Beyaz ve kendindn desenli gri kanatları le çok şık ve sade bir tasarım olmaktadır. Üç katlı olan bu pede modeli kesinlikle 2011-2012 sezonuna damgasını vurucak bir tasarımdır.
Brillant yıllardır damgasını vurmuştur perde sektörüne. Kalitesi ile kesinlikle adından söz ettiren bir tasarımdır. Süpür tel üzerine yavru ağzı kanat takılmış ve tekrar üzerine güpür perde dekore edilmiştir. Gösterişi seven bayanlar bu tasarım tam sizlere göre olmaktadır.
Bu yıl kesinlikle yeşil renk çok moda olmaktadır. Beyaz tül üzerine kendinden çiçek dsenli bir modeldir. Üst kısmına kotu renk kanat yapılmış ve onunda üstüne süs amacı ile açık renk yeşil parçalar konuşmuştur. Gerçekten çok güzel birtasarım olmaktadır.
Genellikle yeni evlenen kişiler perdeleri çok araştırılar çünkü ev dekorasyonunu tamamlıyan etkendir perde modeli. Bu perde modeli gene kendinden desenli tül üzerine merissa rengi kanat yapılmış ve üst kısmın melissa üzerine üç kısımlar aaçık merissa rengi ile dekore edilmiştir.
Perdeler evimizi süsleyen unsurlardır. Dekorasyon bizim için çokönemlidir gerçekten. Perdelerimiz evimize ve koltuklarımıza uyum içinde olmalıdır. Ayrıca dışarıdan evimizin güzel gözükmeyisi sağlayan undurlardan bir tanesidir.
Dğişik tasarımlar ile karşınızdayız sevgili bayanlar. Tek renkkullanmak istiyorsanız değişik bir tasarım ile karşınızdayı. Bu modelde tül kullanılmamıştır. Kanat ile yapılan detay tül olarakta kullanılmıştır. Sıradanlıktan çıkmak isteyenler için.
Spor şıklığını seven bayanlar bu model tam sizlere gör etasarlanmıştır. Üç çeşit perde modeli bulunmaktadır. En alt kısma kapabır perd üst kısmına açık kahve üzerine lacivert çiçekli detaylar ile en üst kısma daha kalın kumaştan lacivert ve üzerini açık kahverngi çicekli kumaş ile uyum sağlanmıştır.
Bu model çok uzun zamandır modasını koruyan bir modeldir. Günümüzdede en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. İki kat kullanılan bi perde modeli. Beya tül üzerine ince kumaştan dekore edilmiş bir tasarım olmaktadır.
Yeşil renk bu yıl damgasını vurmuştur modaya. Tül perdenin üzeri yeşil dal ile dekore edilmiştir. Üst kısmına kalın kumaştan kabat yapılmış ve açık kahverengi ile dekore edilmiş bir modelolmaktadır. Modern havalı perdeler tam siz değerli bayanlara göre tasarlanmıştır.
Son zamanlarda en çok rvaşta olan prde asmamız için tahta detaylar çok moda olmaktadır. Tüller kendinden kahverengi dal detaylı ile çok modern olmaktadır. Dekore olarakta kahverengi kalın perde modeli ile tamamlanmıştır. SAdelikten hoşlanan bayanlar bu model tam sizlere göre tasarlanmıştır.
İki rengin bir arada kullanıldığı bu tasarım renkli tasarımalrı sven bayanla tam sizler egöre. Lila rengi perde modellerinde tercih edilen modller arasında yer almaktadır. Koyu lila ve açık lila bir arada kullanılmıştır. Üçgen detaylar ile tamamlanmış bir modeldir.
Siyah seven bayanlar bu tasarım çok modern bir tsarımdır. Genellikle yeni ev döşeyen kişiler siyah ve beyaz rengini bir arada kullanmaktadırlar. Hem spor hemde modern bir tsarım istiyorsanız çok modern bir tasarım olmaktadır. Bayanlar karar vermekte çok zorlaşıcak bir modeldir.

0 yorum:

Yorum Gönder