27 Mart 2012 Salı

Karaca Yemek Takımları Modelleri

Karaca 1990 yılında türkiye genelinde ağını kurarak dağılmaya başlayan bir firma olmaktadır. Karaca markasını günümüzde her bayan tarafından bilenen kaliteden ödün vermeyen bir marka olmaktadır. Özellikle yemek takımı modellerinin her yıl yenilenmesi ve yeni tasarımlar ile karşımıza çıkmasına buna eklenince değişiklikleri seven bayanlar tarafından odak nokta olmaktadır. Çünkü her evde mutlaka yemek takımı olmaktadır. Hatta iki set olur genelde teki misafir için yemek takımı modelleri diğeri ise günlük kullanılan yemek takımı modelleri olmaktadır. Çünkü yemek her evde yenen bir unsur olmaktadır. Eeee durum bu şekilde oluncada güzel ve kalitesi tabaklarda yenmesi tercih edilir. Karaca yıl içinde yaptığı kampanyala rile evlenecek olan bayanların kalbini kazanmaktadır. Komple ev için gerekli olan setleri genç kızların çok fazla tercih ettiği tasarımlar olmaktadır. Ama tabiki herkez o şekilde almıyor beğendiği diğer modelleri ilede kendinize bir set oluşturabilirsiniz. Yeni evlenen kişiler daha çok ilk başlarda muhteşem masalar hazırlamak isterler . Durum bu şekilde olunca da karaca yemek takımı modelleri tam muhteşem masalar hazırlamanız konusunda iddealı bir yemek takımı modelleri olmaktadır. Masanızda her detayın uyumlu olması çok önemlidir. Yemek takımınız alımlı olsun ki sofranızda alımlı gözüksün. Karaca yemek takımı modellerinin porseleni gerçekten çok hoş duran bir modelolmaktadır. Kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyen karaca yeni evlenecek kişileri yada yemek takımlarını değiştirmek isteyen kişileri kesinlikle mağazalarına beklemektedir. Şimdiden seçimlerinizde başarılar dileriz.
Düz sade ama şık yemek takımı modellerinden hoşlanıyorsanı işte sizlere göre bir modle sunmaktayız. Karaca yemek takımları yıllarca modasını koruyan ve hasını kaybetmeyen bodern bir yemek takımı modeli olmaktadır. Gri çizgiler ilede modern bir hava yaratmıştır.
Karaca yemek takımları modellerinde çizgili olan modeller göz doldurmaktadır. Beyaz üerine siyah ve bej rengi ile dizayn edilen bu modle çok modern bir havaya sahip olmaktadır. Misfirlerinize güzel bir masa hazırlamanıza sağlayacak ir model olmaktadır.
Karaca markasının günlük yemek takımı modelleri kesinlikke civil civil olan modeller olmaktadır. Renkli tasarımlar ile göz doldurran yemek takımlarında pemebe çiçekler ile karşılaşmaktayız. İçinizi açacak bir yemek takımı modeli sunulmaktadır.
Şık ve ağır sofralar hazırlamak isiyorsanız çok doğru bir tercih olmaktadır. Beyaz üzerine gri ağırlıklı kullanılan aynı zamanda gri renk çiçek desenleri olan modern bir yemek takımı modeli olmaktadır. Şık sofralar hazırlamam artık kaçınılmaz bir hal almıştır.
Yemek takımı modellerinde genellikle gri desenler ile karşılaşmaktayız. Bu model iser beyaz üzerine fri ağırlıklı kare desenler olan ama ralarına siyah kare desenlerde eklenen modern bir tasarım olmaktadır. Bütün tabaklarda bu desenleri görebilirsiniz.
Karaca 2012 yılı tasarımlarındn bir model dah asunmaktayız. Beyaz üzerine siyah ve gümüş renk ile nokto nokta olarak tasarlanan modern bir tasarım olmaktadır. Komple set olan bu takımda tabaklarının kenarlarındaki oygular ise çok hoş durmaktadır.
Karacanın renkli bir tasarımını daha sunmaktayız sizlere. Beyaz üzerine iki renk olarak tasarlanan cok modern bir tasarım daha sunmaktayız. Su yolu gibi kırmızı ve yeşil çizgilerin geçtiği çok şık duran bir model olmaktadır.
İki renk olarak diyazn edilen bu modelde en alt tabak siyah renk olarak kullanılmışır. Üst tabaklar ise kenarları beyaz üzerine gümüş ile desen yapılmış farklı bir model olmaktadır. Lale desenleri çok modern durmaktadır.
Karac ayemek takımlarında darklı bir tasarım daha sunmaktayız. En alt büyük tabaklar ve çorba tenceresinin kenarları siyah geçilmeş ve üzerinde sarı renkde dallar yapılmıştır. Diğer tabak modelleri ise beyaz üzerine gümüş desenler ile motife edilmiştir.
Günlük yemek takımlarınızı karaca modellerinden tercih edebilirsiniz. Çok modern duran bu tasarım siyah ve pembe rengin nokta nokta yuvarlak modeller yapılması ile motife edilmiş olan bir tasarım olmaktadır. Şıklıktan kesinlikle ödün vermeyen karaca modelleri.
Çiçek desenli bir model daha sunmaktayız siz değerli bayanlar için. Beyaz üzerine sarı çiçekler ile süslenen dalları ise siyah olan bir tasarım olmaktadır. Açan çiçek modelini gösteren modern bir tasarım olmaktadır.
Bu yıl çıkan kare yemek takımları modeline bir ornek olmaktadır. Komple bir set olan bu model beyaz üzerindeki gümüş desenler ise çok hoş durmaktadır. ağaç dalları aşağıya sarkar gibi gözüken modern bir tasarım olmaktadır.
Bazı bayanlar çiçekli modelleri tercih ederler. Karışık desenli yemek takımlarına en doğru örnek bu modle olmaktadır. Pembe laleler ile havalı duran modern bir yemek takımı modeli olmaktadır. Çiçek dalları ise gümüş renk ile dekore edilmiştir.
Karaca yemek takımları bu yıla damgasını vuran çok şık tasarımlar olmaktadır. Şıklıktan ödün vermeyen modern bir tasarımdır. Beyaz üzerine siyah deenler olan hem sade hemde şık duran bir model olmaktadır.
Beyaz sade ve şık olan bir tasarım olmaktadır. Kenarları çiçek desenli olan bu tasarım sade beyaz renk olmaktadır ve kendisinden kabartması ile çok hoş duran bir model olmaktadır. Kenarları ise gümüş ile dizayn edilmiş olan bu model çok hoş duran bir model olmaktadır.
Kırık beyaz olan bu model kenarları küçük kabartmalar ile çok hoş duran bir tasarım olmaktadır. Kenarları gümüş çizgi şeklinde olan bu tasarım çok modern ve sade şıklığı bize yansıtan bir tasarım olmaktadır. Sadeliği seven bayanlar için çok doğru bir tercih olmaktadır.
Karaca yemek takımlarında 2012 yılı sezonuna damgasını vuran modern bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Beyaz üzerine tan taraflarda siyah ve gri çizgiler ile motife dilen çok şık bir tsarım olmaktadır. Farklı modeller bayanların kalbini çalan tasarımlar olmaktadır.
Karaca yemek takımları modellerinde birbirinden farklı tasarımlar ile karşınıza çıkmaktayız. Beyaz üzerine çiçekli bir model olmaktadır. Pembe ve sarı çiçek desenler ile motive edilen spor bir havası olan modern bir tasarım ortaya çıkmaktdır.

0 yorum:

Yorum Gönder