16 Mart 2012 Cuma

Modern Cibinlikli Yatak Modelleri

2012 yılının cibinlik modelleri gerçekten çok modern tasaımla olmaktadır. Cibinlik yatalara çok yakışmaktadır ve aynı zamanda çok havalı gözükmektedir. Cibinliği genellikle sineklerden korunmak için kullanır baziları. Ama modern tasarımlar olarakta kullanılmaktadır. Cibinlik bütün bayanların isteyeceği bir dekoresyon aletidir . Çünkü cibinlikli yataklar prenses yataklarına benzemektedir. Her bayan kendini prenses gibi hissetmek ister kesinlikle. Cibinlikli yatakdalar dekorasyonda farklı bir tarz ve model yaratmaktadır. Tvde izlediğimiz yada kitaplardan okuduğumuz kadarı ile cibinlikli yataklar osmanlı döneminde çok fazla kullanılmıştır . Diziler sayesinde 2012 yılında da çok fazla moda olmaya başladı bir çok genç bayan cibinlikli yatak için şimdiden hayaller kurmaya başlamaktadır. Şıklık ve tasarımları il yatak odalarımızın baş tacı olmayı başarmıştır cibinlikli yatak modelleri. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız sarayları andıran yatak istiyorsanız eğer kesinlikle cibinlikli yatak modelelrinden seçmelisiniz. Ahşap, ferforje ya da hasır sütunlara tutturulan cibinlikli yataklar,yataklarınıza sonradan da monta edilebilir yada yaptırılabilir. Kendinizi Masallardan çıkmış gibi his uyandırmak istiyorsanız tam sizlere göre modeller olmaktadır. Uyurken kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihi olan cibinlikli yatakların pek çok alternatifi bulunuyor. Yatak odanızın renk ve çizgisine uygun bir cibinlikli yatak, sabah kendinizi bir prens ya da prenses gibi hissetmenizi sağlayacaktır. cibinlik modelelrinde genellikle beyaz kullanılmaktadır ama tabi isterseniz renkli tasarımalrda kullanabilirsiniz. Sizler için paylaştığım modern cibinlikli yatak modellerini inceleyip hemen yatağınıza cibinlik yaptırmanızı öneririm.
2012 yılında cibinlikli yatak modellerine çok fazla karşılaşmaktayız. Beyaz tülden yapılan cibinlikli yatak modelleri ahşap ile çok güzel olmaktadır . Gerçekten çok uyumlu durmaktadır.
Cibinlikli yatak modelelri herkezin zevkine hitap eden modeller olmaktadır. Beyaz tercih etmeyen bayanalr kesinlikle siyah tülden cibinlik modeli tercih etmektedirler. Siyah seven bayanlar gerçekten çok fazl aolmaktadır. Siyah yatak odalarınız ile çok uyumlu olacaktır.
Beyaz cibinlik çoğu cibinlikli yatak modellerinde çok fazla kullanılmaktadır. Bu model dede beyaz tül kullanılmıştır. Cibinlik genellikle tülcüler de dikilen tasarımlar olmaktadır. siz nasıl istediğinizi sçöyleyin yeter sevgili bayanlar.
2012 modern cibinlik yatak modelleri gerçekten göz alıcı şekilde tasarlanmıştır. bu model dört bacaklı cibinlik modelidir üst tarafı ise bir ev modelini andırmaktadır. Krem tülden dekore edilen bu yatak modelinde tüller yerlere kadar uzanan bir model olmaktadır.
Modern cibinlik modellerini için ayrı özel bir yatak almanıza gerek yoktur. Sonradan da kendi yatağınıza monta ettirebilirsizni. İşte sizlere spor bir yatak modeli cibinlik ile romantik bir yatak modeli haline gelmeyi başarmıştır.
isterseniz yuvarlak yatak modelinde de kullanabilirsiniz cibinlik modelini. Yukarıdaki resimde yuvarlak yatak modeline göre uygulanan cibinlik modeli kısa bırakılmıştır. Beyaz tülden dekore edilen cibinlik modeli çok hoş bir tasarım olmaktadır.
2012 yılına damgasını vuran osmanlının izlerini taşıyan cibinlik modleinden bir örnek sunmaktayız. Kesinlikle bu yatakda uyurken kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Eşinizle çok özel bir yatakda güzel bir uyku çekmenin zamanı geldi kesinlikle.
Modern cibinlik modellerinde ahşap üzerine krem kumaştan süslenen bu cibinlik modelinde kalın kumaş kullanılmıştır. Ve perdelerimizi astığımız askılar andıran mu model. İster kenara topluyabilirsiniz istersenizde yatağınızın dört tarafını kpatabilirsiniz.
Farklı modellere farklı yatak modellerine tasarlanna bir model olmaktadır. Demir yatak modeline uyarlanna bu model çok şık olmaktadır. siyah demir üzerine beyaz tül ile dizayn eilmiş olan bir model olmaktadır. Beyaz bayanlar için masumiyeti ifade etmektedir.
Yatak odalrınıza eğer dört bacaklı cibinlik istemiyorsanız bu modelide portatif olarak kullanabilirsiniz. Tepeden asılan bu model istediğiniz zaman açabilir istedeiğiniz zamen kapatabilir ve kullanmaya bilirsiniz. Herkez ek olarak kullanabilirsiniz bu modeli.
Modern cibinlikli yatak modllerinde koyu renk yataklarda çok etkileyici durmaktadır. Özel cibinlikli yatak olarak tasarlanan bir model olmaktadır. Tüller düz şekilde aşağıya inmektedir. Farklı tasarımlar her zaman modasını korumaktadır. Şık tsarımlar olmaktadır.
İşte benim favorim olan cibinlikli yatak modeli daha sunmaktayız. Bu model özel tasarlanan bir model olmaktadır. Cibinlik takılacak bölümler el işi ile tasarlanmış bir model olmaktadır. 2012 yılının modern tasarımalrı gerçekten çok şık tasarımlar olmaktadır.
Rüyalar diyarında yaşamak istermisiniz sevgili bayanlar. Bu yatak modeli gerçekten çok modern ve şık bir tasarım olmaktadır. Cibinlik modeli diğer modellere göre daha farklı durmaktadır. Kendinizi gerçekten çok özel hissedeğiniz bir tasarım olmaktadır. Tamamen beyaz renk yatak odalarına çok yakışmaktadır.
Özel bir yatak modeli daha sunmaktayız. Cibinlikli yataklar genellikl bnce özel yatakları ifade etmektedir. Krem renk tülsen dekore edilen bu model çok modern ve şık bir tasarım olmaktadır. Dört bacaklı olan bu modern yatak modeli çok şık durmaktadır.
Demir yatak modellerinede modern fakrlı cibinlik modelleri çok fazla uyum sağlamaktadır. Dört köşeli olan bu yatak modeli yataküzerinden düz gelmektedir ve tül yerlere kadar uzanmaktadır. Beyaz ve kırık beyaz cibinlik modellerine çok yakışmaktadır.
Abartıdan hoşlanan bayanlar kendinizi prenses gibi hisseden bayanlar bu yatak tam sizlere göre dekore edilmiştir. Bu yatakda yatarken ister istemez kendinizi özel hissedeceğiniz bir model olmaktadır. Özel bir yatak modeli olmaktadır. Özel yapım sevenler bayanalr için kullanılmaktadır.
Modern cibinlik tasarımları her zaman modasını koryan modellerdir. Genellikle yazlık yerlerde çok fazla kullanılmaktadır. Beyaz tülden dekore edilen bu model yatak odalarımızda şıklığı ifade etmektedir. Bu cibinlik modelinde yoğunluk üst tarafta toplanmıştır.
Modern yatak modeli daha sunmaktayız sizlere dört bacaklı yatak modelinden bir örnek daha sunmaktayız. Bu model çok farklı durmaktadır aslında. Ek olarak sadee beyaz tül atılmaktadır . Monta edilmemeiştir istediğiniz zaman çeşitli tül örneklerini atabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder