18 Mart 2012 Pazar

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

Yeni sezonun en gözde modeli ksiniiz sırt dekolteli abiye elbiselerdir. 2011 yılında başlayan bu moda 2012 yılında da devam etmektedir. Sırt dekolteli abiye elbiseler bayanlar için kesinlikle vazgeçilmez olmuştur. Hatta sadece abiye modellerinde değil günlük yaşantımızda bile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sırtına ve fiziğine güvenen bayanlar kesinlikle derin sırt dekolteli abiye modellerini tercih etmelidir. Sırt dekolteli abiye elbise modelleride çeşit çeşi olmaktadır. İsterseniz belinize kadar derinlik verin isterseniz az bir ye açık bırakacak sırt dekolteli verebilirisniz. Kıyafet aramaya kalktığınızda kesinlikle çok fazla karşılaşacaksınız. Hemen hemen çoğu abiye elbisenin sırt dekoltesi vardır. Sırt dekolteli abiye elbiselerinin bu kadar moda olmasının sebebi tabiki gene ünlüler. Son zamandalar ünlü bayanlarda sıklıkla karşılaşacağımız bir durum olmaktadır. Nerdeyse çoğu kıyafetlerinde derin sırt dekolteli abiyler kullanmaktadırlar. Tabiki bizler onlar kadar cesaretli olmayabiliriz. Her bayanın istediğine göre sırt dekolteler bulunmaktadır. Bu sezonda sırt dekolteli abiye kıyafetleri grçekten göz alıcı güzelliğe sahip olmaktadır. Modasını o kad rçokkoruyor ki ve yagınlaştıkı elbise alırken hemen bakıyoruz sırt dekoltesi varmı diye. Msla ablam elbise dikiyor ve bakıyorum diktiği çoğu elbise modelinin sırt dekoltesi var. Aslında artık abiyelerde dekolte sınırı yok.Zaman geçtikce gerçekten çağ atlıyoruz. Her bayan istediği abiye modellerinden kullanabiliyor. Sırt dekolteli abiye elbise modellerini abiye satan bir çok mağazada kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız çok iyi bir moda evinde kendi isteğinize göre diktirmenizi öneririm. Sizler için paylaştığım sırt dekolteli abiye kıyafet modellerini umarım beğenirsiniz.
Ünlü bayanlar sayesinde sırt dekolteli abiye elbiseler bu kadar çok dikkat çekmişti demiştik. İşte siz değerli bayanlara derin sırt dekolteli abiye elbise modeli sunmak istiyorum. Parlak pul pul kumaştan dizayn edilen bu model derin sırt dekoltesi ile kesinlikle yürekleri hoplatmaktadır.Sırt dekoltesinde sadece tek bir model yoktur. İşte sizlere farklı bir örnek sunmak istiyorum. Sırt dekoltesi üçgen şeklinde olan bu model çok şık durmaktadır. Düz sade bir kumaş kullanılmamaış beyaz üzerine siyah ve gri renk ile desenler dizayn edilmiş model olmaktadır.İpek kumaştan tasarlanan bu model kesinlikle çok özel bir çizim olmaktadır. Sırt dekoltesi kesinlikle sınırları koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Elbise modeli tarzı ve alımlığı ile kesinlikle dikkatleri üzerine çeken bir model olmaktadır. Mor renk bayanların içini açan bir renk olmaktadır.2012 yılının derşn sırt dekolteli abiye modelleri sırtına güvenen bayanlar için kesinlikle çok doğru bir tercih olmaktadır. Bu abiye modelinde kumaşın kendinden desenleri bulunmaktadır. Sırt dekoltesinde ise bağcıklar ile zikzak yapılmış olan farklı bir tasarım olmaktadır.
Önden bakığınızda kollu gibi gözüken bu model tüm dikkati sırtında toplamıştır. Derin sırt dekolteli olan bu model krem kumaş üzerine çiçek desenleri ile çok modern ve alımlı durmaktadır. Uzun kuyruk ise elbiseyi tamamlayan unsur olmaktadır.Lacivert olan bu tasarımda bel bölgesine kadar uzanan derin sırt dkeoltesi bulunmaktadır. Sırt dekoltesince ince şerit geçilmiş ve çeşitlerin üst bölgesi taş ile süslenmiştir. Sırt dekoltesinin bittiği yerde ise gümüş rengindeki detay is bütün şıklığın sırtta toplanmasına örnektir.


Sırt dkeolteli abiye kıyafet deyince ilk sadece uzun abiyeler olması şart değildir mini abiye modellerindede derin sırt dekoltesi kullanılmaktadır. Kumaşın kendinden parlak olması ışıltısı ile çok hoş durmaktadır. Yuvalak sırt dekoltesi ile çok hoş duran bir model olmaktadır.Kesinlikle çok iddalı bir model daha sunmaktayız. Ünlülerin tercih edeceği ve rahatlıkla kullanabilecekleri bir modle olmaktadır. Tamamen güpürden dizayn edilen bu model fiziğine güvenen bayanların kullanabileeği bir model olmaktadır.
Kırmızı kesinlikle çoğu bayanın vazgeçilmez ir rengi olmaktadır. Birde derin sırt dekolteli abiye olunca kesinlikle bayanlar sahip olmak için can atacaklardır. Ön taraftan bakıldığından tel kollu elbise gibi gözüken ama sırt dekoltesine bakıldığında çok çekici bir bayan göreceksiniz. Gümüş renginde taşların sırttan geçmesi ilede dikaktleri üzerine çekmektedir.


Sırt dekolteli abiye modellerinde en çok dikkat çekilen şey ön bölüm kapalı genellikle uzun kollu olan bir tasarım olmaktadır çünkü bütün ilgiyi sırt dekoltesinde kullanılmaktadır. Bele kadar uzanan V şeklinde olan sırt dekolteli abiye kıyafet çok modern durmaktadır.Çok şık bir model daha sunmaktayım sevgili bayanlar. İpek kumaş ile dizayn edilmiş olan bir model olmaktadır. Kalın askılı olan bu model derin sırt dekoltesi ile çok hoş durmaktadır. Üst bölüm güpür ağırlıklı olan bir tasarım olmaktadır. aynı güpür detaları etek bölümünde de kullanılan çok modern bir elbise olmaktadır.Çok modern ve şık bir tsarım olmaktadır. Derin sırt dekoltesinin kenarları taşlar ile süslenmiş ve bronz tenlerde çok hoş ve alımlı duracak bir model olmaktadır. Dekoltenin bitiminde kelebek şeklinde bir model dekore edilmiştir.İki çeşit derin sırt dekolteli abiye modeli daha sunmaktayız sizlere. Bir model siyah bir model ise altın rengi ile dizayn edilmektedir. Siyah elbise parlak kumaştan dizayn edilmiştir. Uzun kollu olup yarım boğaz olarak tasarlanan bir model olmaktadır. Çiçek desenli payetler ile süper model çok dikkat çekici bir model olmaktadır.Beyaz elbiseler fiziğine güvenen bayanların çok fazla kullandığı çok şık modeller olmaktadır. Uzun kollu olan bu model ön taraftan bakıldığında kapalı bir kıyafet gibi gözüksede arkadan bakıldığında çok modern ve çekici bir kıyafet olduğu ortaya çıkmaktadır.Bu yıl balık ve sırt dekolteli abiye elbise modelleri çok moda olmaktadır. Lacivert olan bu model straptez olması ilede çok modern durmaktadır. Sırt dekoltesi çok derin olmayan bir tasarım olmaktadır. Lacivert olan bu tasarımın arkda taraftaki büyük fiyonk ile çok hoş durmaktadır.Bu model gerçekten benim favorim olan bir model olmaktadır. Lacivert ve balık modelleri olan bu tasarım çoğu bayan tarafından rahatlıkla kullanabileceği bir model olmaktadır. Sırt dkoltesi V şeklinde olan bu model tam gögüs altında beyaz bir kurdale geçmektedir.Siyah bayanların kurtarıcı rengi olduğundan dolayı çok sıklıkla tercih edilen bir renk olmaktadır. Sİyah olan bu modle gerçekten çok zarif bir modle olmaktadır ve çoğu bayan tarafından tercih edilen bir modle olabilir. Sırt dekoltesi çok fazla iddealı olmayan ve uzun kuyruk ilede çok modern duran bir tasarım olmaktadır.


Siyah olan bu model hem arkadan çok iddealı hemde ön bölümden çok iddealı olan bir model olmaktadır. Sırt bölümünden kalın şerit geçmektedir. Ön bölüm ise derin gögüs dekolteli olan gerçekten kendisine ve fiziğine güvenen bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken bir modle olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder