3 Mart 2012 Cumartesi

Taç Yatak Örtüsü Modelleri Takımları

2011 – 2012 yılına damgasını vuran taç markası bayanların beğenisini toplamaktadır. Yıllardır adını duyuran taç markası bu yol yatak örtüsü modelleri ile damgasını vurmuştur. Ev tekstil ürünlerinde 2011 yılında bütün dikkatleri üzerine çekken taç markası yeni yıl kreasyonu ile de bayanların beğenisini toplamaktadır. Taç kalitesi ile bayanlar yıllarca kullanıyor taç yatak örtüsü modellerini. Yani artık yıprandığı için değil değişik tasarımlar görmek istedikleri için değiştirirler örtülerini. Taç markası birbirinden güzel ve renkli yatak örtü modelleri ile 2011 yılında adından söz ettirdi. Yatak örtüleri kadınların en sevdiği tasarımdır. Geçenlerde başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. Bir gün eve geldim ve annem çok mutlu beni yatak odasına götürdü ve bi baktım kendisine çok güzel taç marka bir yatak örtüsü almış. Yaşınız ne olursa olsun bütün bayanlar yatak odalarının çok güzel ve şık olmasını istiyor. Yeni evlenecek genç kızlar ayalarca bakarlar yatak örtüsü modeli aradıkları gibi bir şey bulmak için bunun nedeni ise evliliğin ilk başlarında eve gelen misafirler bütün odaları dolaşır eee tabiî ki yatak odamızda kesinlikle çok güzel ve uyumlu olmalıdır. Baktıklarında keşke benimde olsa dedirtecek tasamlar almak isterler. Bu tasarımlar taç markasında bulunmaktadır. Taç markasının adı çok duyurulmuştur. Taç firması bir çok şehide bayisi olan bir firmadır. Büyük küçük her şehirde mutlaka bayisi bulunmaktadır. Aradığınız bütün tasarımları Taç yatak örtüsü modellerinde bulabilirsiniz. Her zevke uygun tasarımlar sade ve desenli her model bulunmaktadır. O yüzden hemen karar verebilirsiniz. Sizler için paylaştığım yatak örtüsü modellerine bakıp incelemelisiniz. Karar verip hemen bir taç mağazasına uğramalısınız. Şimdiden başarılar bayanlar sizlere.
Taç tasarımları ile bayanların kalbini çalmaya devam ediyor. Kırmızı tabiki bayanların en çok tercih ettiği renk olmaktadır. Kesinlikle kırmızıdan vazgeçmezler . Kırmızı her zaman çekici kılmaktadır bayanları. Şimdiden başarılar bayanlar.
2012 tasarımların çok şık bir model daha siz değerli bayanlar daha sizlerle. Siyah renginden vazgeçmeyen bayanlar bu model tam sizlere göre tasarlanmış bir model olmaktadır. Etek kısımlarında olan gümüş renk detayları yatak örtüsü modelini tamamlamıştır.
2011 - 2012 Taç yatak örtüsü modelleri ile damgasını vurmaktadır. Siyah ve kırmızının uyumu senelerdir mdoasını koruyan bir renk'dir. Kadife kumaştan olan taç yatak örtü modeli yuvarlak detayları ilede göz kamaştırmaktadır.
Taş bej renginde olan yatak örtüsü modeli cibinlik ile uyum sağlamaktadır. Bej rengi yatak odalarına çok yakışan bir renk olamktadır. Beyaz ile bej renginin uyumu çogu kadını cezbedicek şekilde ve modelde olan bir tasarımdır.
Taç nevresim takımları günlük hayatta yataklarımızı çok şık gösteren ürünler ile karşımıza çıkmaktadır. Krem renginde olan bu model sadelikten hoşlanan bayanlar için tercih edilen bir tasarım olmaktadır. Püskül detayları ile çok şık bir tasarım olmuştur.
Taç nevresim takımlarından bir örnek daha sizlerle paylaşmaktayız. Koyu gri renginde olan bu model kendinden parlak desenleri ile yatağınızı süslü kılmaktadır. Kendindden yuvarlak yuvarlak desenler yatak örtüsüne çok yakışa bir model olmaktadır.
Bordo renginde olan taç yatak örtüsü modeli en çok tercih edilen modeller arasında yer aan bir model olmaktadır. Kendinden kabartmalı olan bu model yataklarınızı süsleyen bir tasarım olmaktadır. Şimdiden örtü seçiminde kolay gelsin sizlere.
Süslü olan bayanlar bu yatak örtü modeli tam sizlere göre tasarlanmış olan bir model olamkatadır. Beyaz olan bu model üst kısım kendinden kabartmalı ve etek kısımları farklı olan bu model bütün hareketi eteğinde toplamaktadır.
Koyu kahverengi model ile taç yatak örtü modeli sizlerle. Kahverengi olan bu model üst kısımlar kendisinden kabratmalı olan bu model baklava dilimli gib kabartmalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kahve tonlarındaki yata modelleri için güzel bir tercih olmaktadır.
Taç yatak örtüsü konusunda her zevke hitap eden tasarımlar hazırlamıştır. Beyaz üzerine bej rengindeki detaylar ile sade ve şık bir model çıkmıştır ortaya. Sadelikten hoşlanan bayanlar bu model tam sizlere göre tasarlanmıştır.
Taç yatak örtü modellerinden mor renkli model ile karşınızdayız. Mor rengin anlamına inanan bayanlarımız vardır. Bu yatak örtüsü üç ayrı kumaştan tasarlanmış bir ürün olmaktadır. Kare kare gelen detaylar ile örtü modeli çok şık durmuştur.
Taç yatak örtüsü modeli yeni bir tasarım ile karşınızdayız. Bej renginin asalet ve üst kısım için farklı bir kumaş kullanılan bu model gerçekten çokşık bir tasarım olmaktadır. Yatak odalarınıza çok yakışıcak bir tasarımdır.
Beyaz ve ışıltıyı seven bayanlar işte bu model tam sizlere göre bir modeldir. Kesinlikle bu model tam sizlere göre tasarlanmış bir modeldir. Beyaz renk bütün yatak odası takımı modellerine uyar ve şık bir görünüme sahip olursunuz.
Parlak renkleri ve ışıltıyı seven bayanlar bu model tam sizlere göre. Bazı bayanlar herşeylerini allı pullu ister işte bej rengin üzerine pul işlemeli bir model ile karşınızdayız. Pul detayları ve aynı zamanda parlak kumaş ile tamamlanan bir model olmaktadır.
2012 Taç yatak örtüsü modeli daha sizlerle. Günlük hayatımızda kullanabileceğimiz sade bir model olmaktadır. Beyaz üzereine çiçek desenli olan bu model bekar bayanların bile rahatlıkla kullanacağı bir model olmaktadır.
Taç 2011 sezonuna damgasına vurmuştur. Mor renginde olan bu model çok şık bir tasarım olmaktadır. Üst kısım kendinden kabartmalı çicek detayı çok şık durmaktadır. Beyaz yatada çok güzel ve şık duran bir tasarımdır.
Evet bayanlar yatağınızında gelinlik gibi olmasını istiyorsanız bu model tam siz değerli bayanlara göre. Genellikle yeni evli çiftlerde rastlanılan bu model gerçekten çok güzel bir tsarımdır. Tül detaları ise yatak örtüsü tamamlamıştır.
Renk Renk desen desen yatak örtüsü modelleri gerçekten bayanları cezbedicek derecede olmaktadır. Sarı rengini seven bayanlar bu model tamda sizlere göre tasarlanmış bir modeldir. İki rengin kullanıldığı bu model çok modern durmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder