3 Mart 2012 Cumartesi

Uzun Bayan Abiye Modelleri

Kırmızı halıların gözdesi olan, uzun şık abiye elbiseler , tabiî ki bizimde Demetlerimizin olmazsa olmazıdır. Vücut tipimize ve ten rengimize uyumlu olduğu sürece uzun abiye bir elbise bizi gecenin gözdesi sınıfına sokabilir. Lakin vücudumuza uygun olmayan uzun bir abiye elbise modeli sizi daha geniş bedenli gösterecektir. Son zamanlarda en çok kullanılan uzun abiye modelini balık elbise modelleri diyebiliriz. Balık elbise modelleri dahi kendi içersinde modellere ayrılır. Tabi kendi zevkimiz de tercihimizde çok önemli bir yer kapsıyor. Ama siz genelde vücut tipinize uygun elbise seçin. İnatçı olmayın sakın. O kadar çok çeşit var ki . Straptez uzun elbiseler, Straptez uzun balık gece elbiseleri, Daha sadece abiye modelleri, Tek kollu bayan abiye elbiseler, İnce askılı bayan abiye elbise modelleri, 2012 yılının gözdesi olan sırt dekolte, boyundan askılı uzun abiye elbiseler daha bunlar gibi bir çok model bulunmaktadır. Model seçimimizde en büyük etken de ünlülerin davet elbiseleridir. Onlarda olmazsa ne yapardık =) bir çok modelin içersinde kendinize uygun olanı seçip, iyi bir terziye yada moda evine diktirmek aslında en mantıklısı. Eğer davetlerde bütün dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız derin dekolteli mesela derin yırtmaç dekoltesi, Sırt dekoltesi gibi detayları yaparsanız bütün gece bütün dikkatleri üzerinize çekice iğiniz kesinlikle kesindir. Kendine güvenen kişiler göğüs dekolteli elbiseler ide tercih edebilirsiniz. Güzel vücudu olan herkes dekolte konusunda kesinlikle sınır taşımayın deriz. Kesinlikle dekolteler bütün dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Sizler için paylaşmış olduğum modelleri bulamazsanız eğer mutlaka bir terziye uğrayın deriz. Sizler için istediğiniz tarzda ve modelde elbiseye sahip olmanız konusunda size yardımcı olacaklarından şüphe yok. Çünkü her tasarımın hazırını bulamayabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.
Siyah renkten hiç bir bayan vazgeçmez neden siyah her zaman şık gösteriri ve alımlı gösteriri. Bu model ünlü bir markanın modalidir. Uzun boylu ve ince boyanlar etek kısmı ince pile olan model gerçekten çok güzeldir. Boyundan askılı olmasıda ayrı bir detaydır.
Gene siyah bir model ile karşınızdayız.Straptez olan bu model taş detayını üst kısımda toplamıştır . Aşağı doğru bol iniyor ve uzun kuyruklu bir model olmaktadır. Saten elbise siyahta çok güzel gözüken bir model olmaktadır. Bayanlar kendine yakışan kıyafetlere bayılırlar.
2012 yılınd ayeşil renk çok gözde oldu. Bu model daha oldun yaşta bayanların tercih edeceği bir model olmaktadır. Kol kısmı gerçekten çok hoş durmaktadır. Elbisenin detayı ön kısımda toplanmıştır taş süslemsi ile ön kısma model verilmişir.
Balık modelli abiye kıyafetler 2012 yılına damgasını vurmaktadır. Bu model çok güzel sade taşsız bir model olabilir ama kesinlikle kullanıldığı yerde bütün dikkatleri üzerine toplayacak olan bir modeldir. Bayanlar bu modeli tercihleriniz arasına almanız gerekmektedir.
Wayyy bu modeller gerçekten yürek hoplatan modelleri. Özel tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Tasarımcılar yaz sezonu yaklaşınca kolları sıvarlar çünkü en iddealı modeli üretmeleri gerekmektedir. Bu çizgiler gerçekten bütün dikkatleri üzerine toplayacak modeller olmaktadır.
Kırmızı olunca bayanların yürekleri çarpar. Kırmızı balık elbise modeli gerçekten 2012 yılına damgasını vurucak olan bir modeldir. Uzun derin yırtmaç dekoltesi ile gittiğiniz davette dikkatleri üzerinize toplayacak şekilde tasarlanmıştır.
Siyah üzerine desenli objeler olan bu model daha çok osmanlı hasını yaratmaktadır. Eskiden kullanılan detaylar , kumaşlar hepsi moda olmuştur artık. Onlar moda olunca tabiki taarımcıların dikkatini çekmişir ve osmanlı motifleri üzerine yoğunlaşmıştır.
2011 - 2012 yılının modası olan altı modeli siz değerli bayanlara sunuyoruz. Yakında katılacağınız düğün veya özel bir davet varsa bu modellerden birini mutlaka tercih etmelisiniz. Farklı farklı olan bu modeller ile her zevke hitap edicek modellerdir.
Tek desenden üç ayrı renkde üretilen bayan uzun abiye modelleri boyundan askılı ve saten kumaştan yapılan model zayıf olan bayanlar tercih etmelidir. Çünkü ince saten kumaş iddealı bir kumaştır her bayanın kolaylıkla taşıyabileceği bir model değildir.
Beyaz uzun ve kuyruklu erkek anneleri çocuklarınız sünnet düğünlerinde sizde gelinleri olmak istemezmisiniz. bu model tam sizlere göre tabiki genç anne adaylarına. Düz ve sade çizgiler taşıyan bu model çok şık bir tasarımdır.
Gene beayz olan ve derin sırt dekoltesine sahip olan bu model sırtına güvenen bayanlar için tercih edilmesi gereken bir bayan abiye modelidir. Beyaz saflığı ifade eder. Sizde sade çizgiler taşımak istiyorsanız bu abiye elbise tam sizlere göre.
Bu renk benim en sevdiğim renktir mesela. Koyu tenli olan yada bronzlaşmış bayanlar mutlaka bu renkte bir tasarım tercih etmelisiniz.Derin gögus dekolteli bu model etek kısmı ince pile pile olarak tasarlanmıştır. Bayanların tercihleri arasında yer alır.
Bu model ve rengi çok güzel bir tasarımdır. Yeni sezonda daha çok uzun abiye modelleri tercih edilir. Çünkü uzun abiye modelleri vucudunuzu daha güzel gösteriri. Böyleliklede siz değerli bayanlar amacınıza ulaşmış olursunuz.
2012 yılında yaz sezonuna yaklaşırken başlar arık düğünler en yakınlarımızın düğününe özenle hazırlanırız değil mi ? Mağaza mağaza dolaşırız abiye bulabilmek için. sizleri düşünerek abiye modellerini paylaştıkki bulamazsanız diktiredebilesiniz diye
Straptez olan bu model bütün dikkatı etek kısmına toplamış. Üst kısmı düz olan bu model tam tersi olarak etek kısmında toplamış bütün detayları. Çok farklı olan tasarım aynı zamanda da çok güzel ve şık bir tasarımdır.
Birbirinden farklı üç model daha sizlerle paylaşıyoruz. Abiye modellerinde taşlı modelleri sevmeyenler için seçeneklerden bir tanedir. Tek kollu abiye modelleri gerçekten yeni sezonda adından çok fazla söz ettiren bir model olmaktadır.
2012 yılının modası olan balık modeli her yerde karşımıza çıkmaktadır. Laciver ve parlak kumaş kullanılan bu model. Fiziğine güvenen bütün bayanların tercih etmesi gereken bir modeldir. Bu sezonda çoğu kişide bu tarz tasarımları görmek mümkün.
2012 yılının modası olan üç çeşit bayan abiye modelleri uzun boylu bayanlara gerçekten çok şk göstericek olan bir model olmaktadır. u yıl tek kollu abiye elbiseleri çok moda ve gözde olmaktadır. Modayı takip eden bayanlar için kaçılmazdır.

0 yorum:

Yorum Gönder