30 Mart 2012 Cuma

Zebrano Koltuk Takımları Modelleri

Koltuk takımı kesinlikle her evde bulunması gerken bir unsur olmaktadır. Ama nasıl bir koltuk takımı tercih ettiğiniz sizlere kalmaktadır. Modern tasarımlar tercih ediyorsanız ve kaliteden ödün vermek istiyorsanız kesinlikle Zebrano koltuk takımı modellerini tercih etmelisiniz. Kalitesi ve özel tasarımları ile yıllarda modasını koruyan ve çok bilindik bir marka olmaktadır. Bütçe konusunda biraz yüksek bütçeli kişiler tarafından tercih edilmelidir. Ama artık günümüzdeki taksitlendirme seçenekleri sayesınde herkez istediği koltuk takımı modellerine sahip olmaktadır. 2012 yılının özel ve modern tasarımlarına sahip olan zebrano sezona girmeden özel tasarımcıları ile hem yaz ve kış sezonu oalrak özel parçalar üretmektedir. Yen evlenecek yada evini yeni düzeltecek olan kişiler kesinlikle zebrano mobilyanın özel tasarımları ile karşılaşacaksınız. Klasik ve ağır bir oturma takımı tercih ediıyorsanız zebrano koltuk takımı modellerinde mevcut olmaktadır. ama daha spor bir eve sahip olmak istiyorsanız kesinlikle sizlerinde zevkine göre tasarımlar bulunmaktadır. Zebrano mağazaları genellikle büyük şehirlerde bulunmaktadır. Zten genellikle küçük yerlerde oturan kişiler mobilyalarını genellikle büyük yerlende almayı tercih etmektedirler. Durum bu şekilde olunca tabiki zebrano mobilyanın koltuk takımı modellerini kesinlikle görmek olmaz. Zebranonun adını en mesela ilk olarak kuzenim orutma grubu alırken duydum çünkü kalitesinden ve özel tasarımlarından bahsediyolardı genellikle. Ondan sonra bende hep zebrano mobilyanın koltuk takımı modellerine bakmaya başladım. Kesinlikle çok şık ve modern tasarımları ile her ev düzeltecek kişilerin istedikleri modellere sahip olmaktadır. Sizler için paylaştığım Zebrano koltuk takımı modellerini inceleyip ona göre karar vermenizi dileriz. Şimdiden kolay gelsin sizlere.2012 yılının renkli tasarımlarından bir örnke sunmaktayız.Beyaz ve lila rengi ağırlıklı kullanılan çok spor ve rahat bir model olmaktadır. Çiçekli şekildeki tekli koltuk detayı ile desenli yastık detayı ile uyumlu bir hava sağlanmış olmaktadır. Beyaz zarif bir renk olmaktadır.
Geniş bir oturma odanız bulunuyorsa eğer bu zebrano köeş koltuk takımını kesinlikle tercih etmelisiniz. Siyah seven bayanları için çok doğru bir tercih olmaktadır. Sekiz kişinin rahatlıkla oturabileceği çok şık bir tasarım olmaktadır. Siyah beyaz yastıklar ilede renk katılmıştır.
2012 yılının modern koltuk takımalrı arasında beyaz ve köşe modeller çok fazla rastlanmaktadır. spor bir odanız var ise eğer kesinlikle spor olan köşe takımları tam sizlere göre olmaktadır. Metal bacakları ilede uyumlu bir hava sergilenmiş olmaktadır. Siyah beyaz halı ve yastık ilede uyumlu olmaktadır.
Farklı renkler tercih ediyorsanız kadife olan yeşil tonlarındaki bu tasarım ise tam sizlere göre olmaktadır. Pastel renklerin kullanılgığı şık bir model olmaktadır. Ağır bir eviniz olsun modern çizgiler olsun istiyorsanız kesinlikle siz değerli bayanlar için şık bir tasarım olmaktadır.
Kahverengi koltuk takımları çok fazla tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. İki tane çift kişilik koltuk ve bir tane desenli koltuk takımı ile uyumlu bir hava yaratmaktadır. Arkdaşlarınız ile hoş sohbet edeceğiniz modern bir tasarım olmaktadır.
Zebrano 2012 yılının en modern tasarımlarını kesinlikle uretmiş olmaktadır. Lacivert kadifeden oluşan bu model gümüş renkler ile süslenmiş olmaktadır. Gri ayakları ve gri yastıkları ile çok şık ve modern duran bir tasarım olmaktadır. Bu yıl bacaklı modeller kesinlikle çok fazla tercih edilmektedir.
Köşe koltukları modern duruşları ile kesinlikle yıla damgasını vuran modeller olmaktadır. Kahverengi süet deriden tasarlanmış bu model ise evinizde şık bir hava yaratacaktır. Koltukda düz kumaş kullanılmış olmaktadır. Yastıklarında ise daha hareketli tasarımlar bulunmaktadır.
Beyaz da modernlik ve şıklığı kesinlikle zebranonun tasarımlarında görmekteyiz. Beyaz suet deriden tasarlanan bu model köşe koltuk olarak tasarlanmış olmaktadır. Yasytıkları ise gümüş ve beyaz bir arada kullanılmış şık bir tasarım olmaktadır.
Zebrano koltuk takımlarının gerçekten kendisine has bir havası olanmodern çizgiler taşıyan çok şık bir koltuk takımı olmaktdır.Bu koltuk modelinden duvar kağılarını andıran kendisinden kabartmalı ve iki renk tasarlanan çok modern bir tasarım karşımıza çıkmaktadır.
2012 yılının Zebrano koltuk takımı modellerinden bir farklı tsarım daha sunmaktayız siz değerli kişilere. Beyaz köşe koltuk olarak tasarlanan bu model siyah ve beyaz çiçekli yastıkları ile çok şık durmaktadır. Böyle bir koltuk takımında çok hoş bir vakit geçirebilirsiniz gerçekten.
2012 yılında köşe koltuk takımlarının daha spor değilde klasik bir tasarımını sizlere sunmaktayız. Zebrano mobilya gerçekten yıla damgasını vuracak çok şık koltuk takımları tasarlamış olmaktadır. Kahvere tonalrının kullanıldığı bu modelde. Kadiyefi andıran parlak bir kumaş kullanılmaktadır.Zebrano koltuk takımı modelleri geniş duruşları ve modelleri ile çok şık duran modeller olmaktadır. Bej renginde tasarlanmış olan ve modern çizgiler taşıyan bu tasarım çoğu kişi tarafından tercih edilen çok şık modeller olmaktadır.
Spor bir köşe koltuk takımınız olmasını ıstıyorsanız kesinlikle kahverengi olan koltuk takımı modelleri tam sizler egöre olmaktadır. Koltuklarının rahatlığı ilede rahat rahat tv keyfi yapacağınız modern bir koltuk takımı olmaktadır. Zebrano mobilya her zevke hitap etmektedir.
2012 yılının Zebrano mobilyanın özel ve şık bir tsarımını daha sunmaktayız sizlere . Koyu tonların kullanıldığı modern bir koltuk modeli. Çift kişilik koltuk yanına bacaklı tek kişilik bir koltuk modeli ile uyum sağlamaktadır. Evinizde küçük bir bölümü bu tarz koltuk ile süsleyebilirsiniz.
Kalsik modelleri tercih etmek isteyen bayanlar iste sizlere göre bir tasarım daha sunmaktayız. Açık tonlardaki bu koltuk modeli evinize farklı ve şık bir hava katacaktır. Arslan bacaklı koltuk takımı modelleri bu yıl çok fazla tercih edilen modeller arasınd ayer almaktadır. Krem halı ile uyum sağlaması koltuk modelini daha şık göstermiştir.
Zebrano mobilya çok güzel beyaz koltuk modeline siyah çiçek esenli koltuk takımı modellerini sunmaktayız. Bu koltuk takımında bir koltuk yoğun çiçek desenli bir taneside beyaz koluk kullanılmıştır. Arkdası olmayan diğer bir modelde ise siyah çiçek desenler kullanılmaktadır.
Küçük bir odanız var ise ve köşe koltuk modlei tercih etmek istiyorsnaız işte sizlere göre bir model daha sunmaktayız sizlere. Mavili yastıklar ile süslenip kesinlikle koltukların yastıklarının yumuşaklığı ile çok rahat edeeğiniz modern bir tasarım olmaktadır.
Bacaklı olan koltuk takımı modellerinden bir örnek daha sunmak istiyorum sizlere. Klasik ve modern çizgiler tercih etmek istiyorsanız evinizde ksinlikle zevrano mobilyaya uğramalısnız. Bej renginin tercih edildiği ve koltuk kumaşlarının güzelliği ve alımlığı ile modern bir havası bulunmaktadır.
Köşe koltuk takımalrının bacaklı ve klasik çizgiler taşıyan bir modelini daha sunmaktayız izlere. Renginin güzelliği ve duruşu ile kesinlikle yıla damgasını vuran modeller arasınd ayer almaktadır. Oturmaya bile kıyamayacağınız çok şık ve etkileyici bir model olmaktadır.