22 Nisan 2012 Pazar

Bellona Yatak Odası Takımları Modelleri

Ballona markası 1997 yılından günümüze kadar faaliyette olan bir firma olmaktadır. Kalitesinden ve tasarımlarından kesinlikle ödün vermeden sektöre damgasını vurmaktadır. Bellona markası kıs bir süre içersinde piyasada yer edilnen ve bayilikleri ile adından çok duyurtan bir marka olmaktadır. Bellona markası yılalr geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Bir çok il ve ilçede bayilikleri bulunan ve kesinlikle bellona markasını bilmeyen hiç kimse yoktu. Bellona markası yatak odası modellerinde de yıllardır tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Yatak odası evimizin en gerekli olan mobilyalarından biri olmaktadır. Yatak odası olmayan hiçbir kimse yoktur kesinlikle. Genellikle yeni evlenecek olan kişiler aylarca yatak odası tercih etmek için dolaşırlar. Bellona markaısnın 2012 sezonundaki modelleri kesinlikle yeni evlenecek olan çiftlerin zevkine hitap edecek olan modelelr arasında yer almaktadır. Yatak odası modellerinde istediğiniz renkte tasarımları tercih edebilirsiniz. Bellona ürün kalitesi ise ürünlerini yıllarca kullanabilir e rahatlığın tadına varabilirsiniz kesinlikle. Yatak odası seçmek gerçekten çok zordur. Yatak odası seçiminde çok çekmece olmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü döküntülerin kalması ve eşyalarımızın kolaylıkla sığması için. Bellona markasının bir çok yatak odası modellerinde çok fala komidin bulunmaktadır.İstediğiniz her modelde bellonayatak odası takımları yeni sezon ürünleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. sizler için paylaşmış olduğum Bellona yatak odası takımlarını inceledikten sonra seçimlerinizi yapmanızı öneririm. Bellona markası müşteri memenuniyeti olan bir firmadır.
Bellona markasının yeni tren ürünlerinden bir modle sunmaktayız sizlere. Bu modelde koyu kahverengi ahşap ile tasarlanmış olmaktadır. Hareket katması açısında siyah ile kombine edilmiş olup duruşunun zarafetini bizlere sunmaktadır. Bu modelde dolap , iki çekmece, makyaj masası gibi detayları bulunan çok fonksiyonlu bir yatak odası modeli olmaktadır.
Yeni sezon ürünlerinden modern bir yatak odası modeli sunmaktayız sizlere. Bu modelde ise açık kahverengi ve beyaz rengin uyumu ile karşılaşmaktayız. Dolap modeli sürgülü kapı oalrka tasarlanmış ve orta bölümlerinden beyaz desen geçmektedir. Çekmece detaylarının en üst çekmece modeli ise beyaz oalrak tasarlanan güzel bir model olmaktadır.
Yatak odası modllerinde kesinlikle siyah beyaz uyumu konuşulan bir gerçek olmaktadır . Bu tasarımda ise yatak başlığında beyaz detay kullanılmıştır. Dolap modelinde kenarlar siyah oalrak tasarlanıp ortadaki iki dolap kapakları beyaz oalrak tasarlanmış olmaktadır. Beyaz üzerindeki yaprak şeklindeki desen ise modern şıklığı yansıtmaktadır.
Siyah ve beyaz rengin uyumu her zaman dikkaete alınacakolan bir unsur olmaktadır. Bu model de ise kesinlikle bununla karşılaşmaktayız. Dolap modelinde kare kare oalrak tasarlanmış modern spor şıklığınız bizelere yansıtan bir dolap detayı görmekteyiz. Diğe detaylarda ise siyah olarak tasarlanan modelere bir çekmece beyaz ile hareketlendirmişlerdir.
Siyah tutkunları için Bellona yatak odası takımı modellerinde tam sizlere göre olan modern bir yatak odası modeli sunmaktayız sizlere. Düz kahverengi oalrak tasarlanan bu modele sarı detaylar ile hareket katılmış ve şıklığına şıklık katmaktadır. Dolap modelinde ayna detayı ile çok modern ve şık bir hava yaratmış olmaktadır kesinlikle.
Yeni seozn krem yatak odası modellerinden bir örnek daha sunmaktayız sizlere. Bu yatak odası modeli spor bir yatak odası modeli olmaktadır . Beş kapılı olan dolap detayı bulunan ve orta kapısında ayna bulunan bir yatak odası modelidir. Diğer bütün detaylarda düz çizgiler ile karşılaşmaktayız kesinlikle. Sadelikten yana olanlar için doğru bir tercih olmaktadır.
2012 sezonunun revaşta olan bir modeli vivaldi yatak odası modeli olmaktadır. Düz sade beyaz yatak odası modelleri son dönemlerde çok fazla tercih edilen bir model olmaktadır. Beyaz saflığı ve sadeliği ifade etmektedir kesinlikle. Bu yatak odası modelinde içiniz açılıcaktır kesinlikle. Çok mdoern ve şık bir yatak odası modeli olmaktadır.
2012 model Bellona Suaena yatak odası takımı modellerini sunmaktayız sizlere. Yatak başlık modeli beyaz deri ile tasarlanmış olan bir model olmaktadır. Dolap, komidin modellerinde ralarında beyaz desenlere rastladığımız hareketli bir yatak odası modeli olmaktadır. Çoğu kişi tarafından kesinlikle tercih edilen bir model olmaktadır.
Bellona yatak odası modelelrinin nova tasarımını sizlere sunmaktayız. Bu modelebaktığımızda kahverengi ve krem rengin uyumu ile karşılaşmaktayız kesinlikle. Yatak başlık modelinde iki renk çizgili olarak kullanılmaktadır. Dolapların ve komidinleri yarısı krem renginde diğer bir yarısı ise kahverengi olarka tasarlanmış olmaktadır.
Bellona bolivya yatak odası modeli gerçekten çok şık duran bir yatak odası modeli olmaktadır. 2012 sezonunda damgasını vuracak olan şıklıkları ile göz kamaştıracak bir tasarım olmaktadır. Krem yoğunlulu kullanılan bir yatak odası modeli olmaktadır. Bu tarz modelleri farklı duruşları ile dikkat çekmektedir.
Krem renginde olan bu model Bellona markasının beta yatak odası serisinin bir örnek modeli olmaktadır. Yıllarca modasını kaybetmeyen bir model sunmaktayız sizlere. Daha spor bir yatak odası modeli olmaktadır. Dolap detayları kapaklı olarak tasarlanmış ayna detayı ile hareketlenmiş olmaktadır. güzel bir yatak odası modeli olmaktadır.
Yeni tren bellona atlak yatak odası takımları olmaktadır. Koyu kahverengi ile tasarlanan bir model olmaktadır. Kahverengi tasarımlar yatak odası modellerinde çok fazla tercih edilmektedir kesinlikle. Yatak modelinin başlık detayı ise deri olarka tasarlanmış olup değişik bir hava katarak modern çizgilerini korumuş olan bir model olmaktadır.
Bellona Yeni sezon anfora yatak odası takımını sizlere sunmaktayız. Beyaz ve kahverengi uyumunun şıklığını bizlere yansıtmaktadır. Yatak modeli se yere yakın olarka tasarlanmış ve yatak başlığı beyaz olarak kombine edilmiş olmaktadır. Dolap detayında ise sürgülü dolap bu senenin çizgilerini bizlere yansıtmış olmaktadır.
2012 sezonunun bellona anatolya modelini sizlere ile sunmaktayız. Bu model beyaz ve açık kahverengi modelin zarafetini bizlere sunmaktadır. Kenar bölümleri açık kahverengi oalrak tasarlanmış olup diğer bölgeler ise beyaz renk ile kombine edilmiş olan ve gri şerit geçmektedir . Bu desen sayesinde modern bir hava katmaktadır.
Bellona markası yatak odası modelleri ile yıllardır markasını koryan bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu model bizlere spor şıklığı sunmaktadır. Koyu kahverengi ile tasarlanmış olan bir model olmaktadır. Yatak bölümümün bacaklı olması bu yılın şıklığını yansıtmaktadır. Diğer dolaplardaki yoğun çekmeceler ise farklılık katmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder