2 Nisan 2012 Pazartesi

Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk gelinlik modelleri yılalrdır modasını kaybetmeyen modeller olmaktadır. Genellikle her düğünde çocuk gelinler ilekarşılaşmaktayız. Çünkü gelinlik merakımız küçük yaşta başlamıştır. Tabiki küçükken giydiğimiz gelinlikten bişey anlamayız. Hiç bir zamanda modasını kayvetmeyecek olan tek şeydir bence. Çok yakın akrabalarının düğünlerinde çocuklar genellikle gelinlik giyerler. Aylar öncesinde anneleri onlar için gelinlikler bakmaya başlarlar. Bir çok mağazada özellikle çocuk gelinliği diken mağazalar bulunmaktadır. Yada beğendiğiniz bir modeli moda evinde diktirebilirsiniz. Ksinlikle bir çok seçenek bulunmaktadır. Şimdi gelinlik dişinda da duvak istiyrolar taç istiyorlar gelin çiçeği yanı onlarda tam anlamı ile gelin olmak istiyorlar. Gelinlerde yaş sınırı yoktur ama küçük gelinlerde ise yaş vardır genellikle 0 - 4 yaşlarına kadar olan çocuklarda çok fazla tercih edilebilir ama tabiki 6 yaşına kadar da bütün çocuklar gelinlik modellerinden tercih edebilirler. Küçükken gelinlik giymeyen sınırlı sayıda kişi vardır mutlaka. Adet haline gelmiştir resmen yakın akrabaların düğününde gelinlik giymek. Çocuk gelinlik modelleri normal gelinlikl modelinden kesinlikle hiç bir farklı yoktur. Sadee gelinlikleirn küçükmüş hallerini çocukalra uyarlamışlardır. =) Kız çocuklar prenses gibi olmaktan hiç bir zaman vazgeçmezler. Bizde anneleri olarak çocuklarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. Sizler için paylaştığım çocuk gelinlik modellerini inceleyip çocuğunuza nasıl bir gelinlik alacağınız konusnda kafanızda birşeyler canlanması açısında yardımcı olabilelim. Şimdiden kolay gelsin diyorum.
Çocukgelinlik modelleri birbirinden güzel tasarımlar olmaktadır. Model model de kısa sıfır kol olarak dizayn edilmiş aynı zamanda etek bölümün başlangıcında beş tane gul konulmuş ve aynı gul detayında saçına toka yapılmışır. Etek bölümünde ise sadece tül kullanılan hoş bir model olmaktadır.
Çocularınız için sade bir model düşünüyorsanız sıfır kollu olan bu tasarım siyah kuşak ile hareketlenmiş ve etek bölümlerinde kendinden desenler bulunmaktadır. Çok şirin bir gelin olmanızı sağlayacak çok güzel bir tasarım olmaktadır.
bu resime baktığımda büyümüşte küçükmüş bir çoduk görmekteyim. Üst bölümde güpürden kol olan ve etek bölümğnde düz bırakılan çok sade bir tasarım olmaktadır. Elindeki minicik çiçek ve saçındaki toka detayı ile tam bir mini gelin olmuş olan bir tasarım ortaya çıkmıştır.
Karşınızda tam anlamı ile bir gelin görmektesiniz. bütün detayları kullanmış ve gelin ile ilgili hiçbir detay atlanmamış olmaktadır. Kayık yaka şeklinde tasarlanan bu model eldiveni ve çantası ile çok güzel durmuş ve başındaki taç ile de tam bir gelin havasını girmiş bir model olmaktadı.
Son dönemlerde osmanlı tasarımalrı çok moda olmaktadır. bu tasarıma baktığımızda bize aynı hissi vermektedir. Karşımda bir prenses görmekteyiz. Beyaz üzerine sari işlemeler yapılan bu özel çok emek harcanan bir tasarım olmaktadır. Kolların güzelliği ve saçındaki taç ile tam bir prenses gelin olmuştur.
İki çeşit gelinlik modeli sunmaktayız. İki tasarımda da sade çizgiler kullanılmış ve gri ile hareketlenme olmuştur. Tek gelinlikte asklı model kullanılmış diğerinde ise kısa kollu model kullanılmış olmaktadır. Ayakkabı renkleri ile gelinlikten geçen giri tonlar aynı uyumlu olmaktadır.
İki çeşit farklı modle ile karşınızda olmaktayım. Bir modelde askımı gelinlik kullanılıp pembe tülden çiçekle ile hareket katılmıştır. Diğer model de ise hayık yaka kullanılmış ve mor renk ile hareketlenmiş ve ikiside çok güzel olan şık bir tasarım olmaktadır.
Düz ve hafif kabarık olan bu gelinlik modelinin en dikakt çekici yanı ise kırmızı kemerının arkdan uzun gelen bölümüdür. Gerçekten sade olması ragmen çok şık olan bir modle olmaktadır. Kesinlikle kızlaırmıa çok güzel gelinlikler giydirmek bizlerin ellerinde olmaktadır.
İki aynı modeli iki farklı çocuğu uyarlamış güzel bir model olmaktadır. Askılı olan iki model de etek bölümünde aralıklar ile çiçek detayları ile dikakt çekmekte olan şık bir model olmaktadır. İki kardeşin gelin olması gerektiği düğünlerde kesinlikle tercih edilmelidir.
Düz sade ve şık bir modle daha sunmaktayız .Bu modelde hareket sadece bel bölümündeki yerde kendisinden desenleri olan bir modle olmaktadır. Yaşı biraz daha büyük olan çocuklar için tercih edilmesi gereken çok şık bir modle olmakatdır. Çocuklarımız da şıklıktan ödün vermiyorlar kesinlikle.
Tam anlamı ile gerçek bir gelin ile karşınızd aolmaktayız. Fransiz güpürü gelinlik ve arkadan uzun kuyrul modeli ile kesinlikle çok güzel durmaktadır. elindeki gelin çiçeği ve başındaki büyüleyici taç modeli ilede tamamlanmış olan ve gerçek gelinden sonra ilk dikkat çekecek gelin olunacak bir modeldir.
İki tane nikahlar için tercih edilmesi gereken sade bi model sunmaktayız. İki modelde de kısa kollu olması dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kumaşın kendisinden dsenli oluşu ilede çok şık duran modenr bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Krem renkli gelinlikleerde bu yıl çok oda olmaktadır.
İkizleri olan anne adayları işte sizin bebeklerinize göre çok şık bir modle sunmaktayım. Yeşil gelinlik modeli olan ve üzerindeki pemebe detaylar ile çok şirin duran bir modle olmaktadır. aynı zamanda elbisenin üzerinden geçen pembe detaylar kuşak şeklinde süs yapılmış olmaktadır.
Bazı düğünlerde genellikle birden fazla çocuk bulunmaktadır. Aynı modelden birdne fazla tasarlata bilirisniz ama farklı kurdaleler ile hareket katabilirsiniz. Bunlar üç tan ekardeş olabilir çünkü genelde kardeşler aynı şeyleri giymeyi he zaman tercih ederler . İşte onalra bir öenke sunmaktayım.
Dört çeşit ve hepsi birbirinden fakrlı modeller sunmaktayız. Tül detayı kullanılmamış ve sanki kıyafet balosuna katılacakmışız gibi bir hava yaratmıştır bizlere. Kumaşın üzerindeki işelmeler ile de çok şık duran modeller olmaktadır.
Çok güzel aynı modelden üç kişinin kullandığı bir model dah asunmaktayızç Düşünsenize birden fazla çocuk aynı giyinmiş resimelrde bile çok şık çıakcaktır kesinlikle. Hafif kabarık olan bu gelinlik modelleri bellerindeki renkli kuşaklar ile hareketlenmiş olan bir model olmaktadır.
Pembe kesinlikle kız çocukları için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır. Hele birde bu gelinlik olurda pembe olma zmı. Çok sade olan bu gelinlik modeli melek şeklindeki kanatlar ile hareketlenmiş çok şık bir model olmaktadır. Başındaki taç modeli ile tam bir melek olmaktdır.

0 yorum:

Yorum Gönder