3 Nisan 2012 Salı

Güpür Gelinlik Modeli 2012

Gelinlik genç kızların çocukken bile hayallerini kurdukları bir detay olmaktadır. Her genç kız naısl bir gelinlik istediklerini bilir aslında. Gelinlik modelleride çeşit çeşit olmaktadır. Bir çok modern gelinlik tasarımları bulunmaktadır. Güpür gelinlik modelleri de bunların arasında yer almaktadır. Güpür gelinlikler kaliteli duruşu ile bayanların kalbini kazanan bir model olmaktadır. Güpür gelinlik modllerinden istesiğiniz her model bulunmaktadır. Güpürlerinde kendi arasında bir çok modeli bulunmaktadır. Güpür modellere ince ince işlenen taş detayları ise çok şık durmaktadır. Son dönemlerde güpür gelinlik modellerini özel tasarımlar üretmektedir. Çünkü 2012 yılında kesinlikle damgasını vuracak oan modeller arasında yer almaktadır. Bir çok gelinlik modeli gibi güpür gelinlik modellerindende istediğiniz gibi diktirebilir yada hazır olanı bulabilirsiniz. ayanlar için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Güpür gelinlikler asaletli duruşları ile çok modern duran tasarımlar olmaktadır. Güpür modelleri ister straptez isterseniz kollu olmak şeklinde bir çok detaylı ile kullanabilisiniz. Güpür gelinlik modellerinde genellikle güpür duvak modelleride kullanılmaktadır. Uzun kuyruklu gelinlik modellerinde güpür desenin zarafeti çok şık durmaktadır gerçekten. Bayanlar hiçbir zaman şıklıktan ödün vermezler. Sizler için paylaştığım Modern güpür gelinlik modellerini inceleyip ona göre karar vermenizi tavsiye ederiz.
Straptez modelde güpür gelinlik modellerini görebilirsiniz. Düz sade modelleri tercih eden bayanlar için kesinlikle çok şık durn modller arasında yer almaktadır. Geçen sezonda çok fazla tercih edilen bir model olmaktadır. Ön taraftaki fiyonk ise gelinlik modelini tamamlamıştır.
Yoğun güpür detayı kullanılan bu model çok sade çizgiler taşıyan bir model olmaktadır. nikah töreninizde kullandığınızda bütün dikkatler kesinlikle üzerinize çekeceğiniz bir modeldir . Tam gögüs altından gelen kurdale detay arkar tarafta fiyonk yapılarak çok şirin durmuştur.
Hem güpür olsun hemde kabarık olsun istiyorsanız eğer işte bu straptez olan gelinlik modeli tam sizlere göre olmaktadır. Üst bölümde yoğun güpür kullanılmış ve taşlar ile süslenmiştir. Alt bölümde daha sade tül detayı bulunmaktadır.
Sıfır kollu bir güpürlü gelinlik modeli sunmaktayız sizlere. Ünlü bir markanın tasarımı olan bu model duruşu ile çok modern durmaktadır. Balık gelinlikler bu sene gerçekten modasını koruyan gelinlik modelleri olmaktadır. Bu güpürlü gelinlik modelinde balık modele rastlıyoruz.
Çok şık bir modl sunmaktayız sizlere. Mini kol detayı ile çok güzel suran bir modle olmaktadır. Komple güpür olan bu model arka tarafta kuyruk bölümünün uzunluğu ile kesinlikle dilaltleri üzerine çekenbir modle olmaktdır. Arkda taraftaki fiyonks ise çok hoş durmaktadır.
Güpür olan gelinlik modelleri buyıl podyumlarda boy göstermiş ve sezona damgasını vurmuş olan modeller olmaktadır. Derin kol detayi ile hareketlenen ve duval detayındaki güpür modeli il çok güzel duran bir gelinlik modeli olmaktadır. Modern gelinlikler çok hoş gözüküyorlar.
Kapalı ve sade aynı zamanda da şık bir gelinlik istiyorsanız eğer bu model tam sizlere göre olmaktdır. Tamamen kapalı olan bu gelinlik modeli güpürün asaleti ile çok şık duran bir model olmaktadır. Gömlek modelini andıran bir yaka detayı bulunmaktadır.
boyundna bağlamalı olan bu güpür gelinlik modeli çok şık bir model olmaktadır. İstdiğiniz her modelde güpür gelinlik modelleri ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Uzun kuyruk detayı ile çok modern duran bir tasarım olmaktadır. Bayanların her zevkine göre gelinlik modeli bulunmaktadır.
Kış aylarında düğünü olacak olan gelin adayları genellikle uzun kollu gelinlik modellerinden tercih ederler. Bu gelinlik modelinde üst taraf güpür kullanılmış ve etek bölümünde sade çizgiler göze batmaktadır. Arka taraftaki kuyruk detaı çok şık duran bir model olmaktadır.
Kırık beyaz andıran ve tamamen baştan sona güpür olan çok şık bir gelinlik modeli olmaktadır. straptez gelinlik modellerinde güpür gerçekten çok asil durmaktadır. Gögüs altındaki kuşak ise gelinlikle çok güzel uyum sağlamış olan bir model olmaktadır. son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir.
Güpürlü ve uuzn kollu gelinlik modelleri straptezden bıkmış olan bayanlar için çok doğru bir tercih olmaktadır. Çünkü çoğu gelinlik modleinde straptez gelinlikleri görmekteyiz. Kendisinde ve gelinliğinde farklılık arayanlar için doğru bir tercih olmaktadır.

Çok ünlü bir gelinlik markasının çok özel bir tasarımını sunmaktayız. Straptez olarak çalışılmış bu modelde yoğun güpür detayı ile karşılaşmaktayız. Balık elbise modelini andıran ve alt bölümlerinde güpür kat kat gelen çok şık bir model olmaktadır. Kesinlikle çok havalı bir model olmaktadır.
Bu yıl kuşaklı gelinlik modelleri çok moda olmaktadır. Çoğu gelinlikte görmekteyiz. Gelinliğe renkli kuşaklar takip daha çok hareketli hale getirmişlerdir. bu gelinlik modelinde güpür gul gul detaylar ile kullanılmış olan çok sade bir model olmaktadır. İki kat olarak tasarlanmıştır.
Bu tasarıma baktığımda benim için gidiyor gerçekten. Bütün detaylar ölçülü bir şekilde kullanılmış çok güzel bir gelinlik modeli olmaktadır. Derin Vşeklinde gelen sırt dekoltesi çok hoş durmaktadır. Uzun kuyruklu olan ve güpür olan bu gelinlik modeli kesinlikle bu yıla damgasını vuracaktır.
Bu modele bakıldığında sanki altta bir elbise varmış gibi bir havası bulunmaktadır. İki parçadan oluşan bu tsarım üst bölümde güpürden tekrar bir detay geçerek hareketli bir hal almaktadır. Farklı tasarımları seven bayanlar sıradışı gelinlik modelleri tam sizlere göre tasarlanmış olmaktadır.
Uzun kollu gelinlik modellerini podyumlarda görmekteyiz. Sade çizgiler taşıyan bu model bu tarz gelinlik tercih edenler için çok doğru bir tercih olmaktadır. Güpür kalitesinden ödün vermeyen modern bir gelinlik detayı olmaktadır. Ön tarafın ise derin V yaka olması ayrı bir hava katmaktadır.
2012 yılının çok şık bir tasarımı olan güpür gelinlik modleine bir örnek daha sunmaktayız. İki ince kol detayı bulunan ve kabarık gelinlik tercih edenlere bir örnek olmaktadır. Gümüş renginden taşlarla süslü ince detay ise gelinliğe hareket katmaktadır. Kesinlikle yıla damgasını vuracak olan bir model olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder