3 Nisan 2012 Salı

Modern Deri Koltuk Modelleri

2012 yılında deri koltuk modelelrinde birbirinden güzel tasarımlar ile karşılaşmaktayız. Deri koltuk modellerini eskilerden genellikle daha çok iş yerlerinde kullanılmaktaydı. Ama artık gunumuzde evlerde de tercih eden bir çok bayan bulunmaktadır. Oturma yerlerini deri tercih etmeselerde mutlaka kenarlarını deri olan modellerden tercih etmektedirler. Deri koltuk modelleri zaman ilerledikçe modern bir hal alan modeller arasında yer almaktadır. Modern ve şık tasarımlar kesinlikle yıla damgasını vurmaktadır. İstediğiniz renkte deri koltuk modelelri tercih edebilir evinizde şık bir hava yaratabilirsiniz. Deri koltuklar alıken derinin kalitesi çok önemli olmaktadır.Çünkü yaz aylarında deri kullanmak gerçekten çok zor olmaktadır. Çünkü deri koltuk modelelri terlemeye neden olmaktadır. Deri koltuk modellerinde hem spor koltuklar hemde daha klasik tasarımlar ile karşılaşmaktayız. Evinizin duruşuna göre koltuk takımı seçimi yapılmaktadır. Deri koltuk ikinci bir koltuk modeli olarak ta kullanılır tek koltuk modeli oalrakta kullanılmaktadır. Yıllarca hiçbir şekilde modasını kaybetmeyen değerler arasında yer almaktadır deri koltuk modelleri. Deri koltuk modellerinden de istediğiniz renklerden alabilirsiniz. İster kırmızı , siyah , krem , beyaz aklınıza gelcek olan bütün renklerden satın alabilirsiniz. Deri koltuk modellerini bir çok mobilya firması tarafından satılmaktadır. Her bütçeye uygun olan modern deri koltuk tasarımlarına istediğiniz şekilde sahip olabilirsiniz. Seçimde sınır yoktur. Önemli olan hangi modele karar veriyor olacağınızdır. Sizler için paylamış olduğum modern deri koltuk modellerini inceleyip ondan sonra koltuk seçiminde karar vermenizi dileriz. Şimdiden hayırlı olsun.
Geniş bir eviniz var ise kesinlikle bu tarz modern deri koltuk modellerinden tercih etmenizi öneririz. İki farklı renklerdeki deri koltuk modelini karşılıklı kullanılmaktadır. Bir modelde beyaz diğer bir model de siyah renk kullanılmıştır. Beyaz olan modelde siyah yastıklar kullanılarak renk katmıştır. Siyah olan koltuk modelinde ise beyaz yastıklar kullanılmaktadır.
Siyah deri koltuk modelleri çok fazla tercih edilen modeller arasında olmaktadır. Küçük bir odanız var ise bu tarz bir deri koltuk modeli tam sizlere göre olmaktadır. Rahat rahat tv keyfi yapabilirsiniz. Kare kare bölümler ise koltuk modeline çok şık bir hava katmaktadır.
2012 yılında deri koltuk modellerinide daha klasik bir hele getirilmiş olmaktadır. Bacaklı olan bu deri koltuk modeli siyah , beyaz yastık modeli ile renklendirilmiş çok şık bir model olmuştur. Evinizde sadece tek bir koltuk modeli kullanacaksanız eğer bu model tam sizlere göre olmaktadır.
Kırmızı bayanların en çok sevdiği renkler arasında bir numaralı bir tercih olmaktadır. Geniş bir koltuk modeli olmaktadır. Yastıklar ise kırmızı ve beyaz rengin kullanıldığı şık bir tasarım olmaktadır. Kalabalık bir aile iseniz yada geniş bir odanız var ise bu model tam sizlere göre olmaktadır.
2012 yılının çok modern bir tasarımını sunmaktayız sizlere. Oval olan bu modelde iç bölümler siyah kullanılmış dış bölümler ise beyaz renk kullanılmaktdır. bu model de üç kişilik bir koltuk ve üç kişilik tekli koltuk modeli bulunmaktadır. Ayrıyetten ise iki tane düz koltuk modeli bulunan şık bir tasarım olmaktadır.
Beyaz deri koltuk modeli bu sene çok fazla revaşta olan bir model olmaktadır. Köşe koltuk takımları şıklıkları ile kesinlikle seneye damgasını vuran modeller olmaktadır. Bu koltuk modelinde alt tarafta sarı renk kullanılmış ve yastıklarda sarı kullanılarak hareket katmıştır.
İlginç tasarımlardan hoşlanan kişiler için gerçekten çok doğru bir tercih olmaktadır. Siyah ve beyaz rengin kullanıldığı spor bir koltuk modeli olmaktadır. Yuvarlak şeklinde olan çok modern ve sıradışı bir koltuk modeli olmaktadır. Değişikliği sevenler için çok doğru bir tercih olmaktadır.
Krem deri koltuk modelleri duruşu ve zarafeti ile çok şık duran modelelr arasında yer almaktadır gerçekten. Delik delik olan kendinden düğmeli olan detaylar deri koltuk modeline çok şık bir hava katmaktadır. Yeşil ve krem renginde yastık modelleri ise yeşil ile koltuk modeline renk katılmıştır.
Ağır bir eviniz var ise ve klasik modellerdne hoşlanıyorsanız keisnlikle deri olan bu modeli tercih etmelisiniz. Kahverengi olan bu deri koltuk modeli şıklığı ve zarafeti bizlere sunmaktadır. Bacaklı olan detaylar ilede çok modern duran bir tasarım olmaktadır. Ağır evlerden hoşlananlar için doğru bir tercih.
Bu koltuk modelini hem iş yerinde hemde evde tercih edeceğiniz bir model olmaktadır. Derii koltuk modelelri köşe takımları ile birleşince ortaya çok modern bir çizgi çıkmaktadır. Evinizi spor bir şekle katan modern tasarımlar olmaktadır.
Kalsik deri koltuk modelini köşe koltuk olarak dizayn edilmiş olmaktadır. Evinizde küçük bir bölüm var ise kesinlikle deri köşe koltuk modelii ile hareketlendırmelisiniz. Kahverengi olan deri koltuk modeli oygulu kenarları ile çok modern çizgiler taşımaktadır gerçekten.
Kırmızı ve siyah rengin uyumunu bu model de görmekteyiz. Alt bölümde siyah deri kullanılmış ve üst tarafta kırmızı deri kullanılmış olan çok şık bir modeldir. Yastıklarındada farkındalık yaratılmış ve beyaz yastıklar kullanılmıştır. Bu tasarımda kenar bölümler uzun bırakılmış ve kıtap bölümü ayrılmıştır.
Deri koltuk takımlarında dtandat bir koltuk takımı modeli sunmaktayız. Yıllarca modasını kaybetmeyen bu tasarım bu yılda modasını kaybetmemıştir. Krem renginde olan bu koltuk takımı modeli açık rengindeki koltuk yastıkları ile uyum sağlayan çok şık bir model olmaktadır.
Mini bir köşe deri koltuk modeli daha sunmaktayız sizlere. Evinizde küçük bir köşeniz var ise kesinlikle bu tarz deri koltuk modellerinden tercih etmelisiniz. Siyah olan deri koltuk modeli kırmızı yastıkları ile hareketlenmiş ve çok şık bir tasarım olmuştur.
Gerçekten çok modern bir tasarım dunmaktayız. Evinizde terasınız var ise manzaranın keyfini çıkaracağınız bir koltuk modeli olmaktadır. Beyaz deri koltuk düğmeli yapısı ile çok şık durmaktadır. Tekli olan ayaklı ve rahat koltuk modeli ile havasına hava katmaktadır.
Farkli bir deri koltuk modeli daha sunmaktayız sizlere. Köşe koltuk modelini sekiz parçaya ayırılmış halini görmekteyiz . Koyu renk olarak taarlanan bu model yeşil yastıklar ile hareketlenmiş ve modern şıklığı bizlere sunan bir model olmaktadır.
Açık renklerde bir koltuk takımı modeli daha sunmaktayız. Bu yıl modern koltuk takımları şıklıkları ile göz kamaştırmkatadır. Krem olan bu koltuk takımı kahverengi ve krem renginin uyumunu bizlere yansıtmaktadır. Yastıklarında kahverengi kullanılıp hareket katmaktadır.
2012 yılının deri koltuk takımı modellerinden beyaz deri olan bir model daha sunmaktayız sizlere. Deri koltuk takımı iki kişik ayrı bir koltuk ve üç kişilik tekli koltuk modeli ile şık durmaktadır. Bu deri koltuk takımının rahatlığını kesinlike bakınca anlaşılır türden olmasıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder