3 Nisan 2012 Salı

Modern Mutfak Modelleri

Mutfak kesinlikle evlerinde bayanların dikkat ettiği tek detay olmaktadır. Özenle seçerler mutfaklarını çünkü günün nerdeyse yarısından fazlasını mutfaklarında geçirirler. O yuzden mutfakları tam donanımlı olmalıdır. Geniş ve tv olmalıdır mutlaka. 2012 yılının modern mutfak tasarımları bayanların hayallerini kurdugu mutfak modelleri olmaktadır. Çok şık duruşları ile çok modern tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Her yıl özel tasarımcılar tarafından hazırlanan modeller olmaktadır. Sezon başlayınca piyasaya bir çok model sunulmaktadır. Beğebdiğiniz bir mutfak modelinin eğer hazırını bulamıyorsanız eğer iyi bir usta bulursanız aynısını yapabilirsiniz. Çünkü hazır mutfaklar her butçeye hitap etmez gerçekten . Bir modeli çok beğenirsiniz ama butçe olarak sizlere uygun olmaz o zaman hayallerden vazgeçmemek adına dışarda başka bir yere yaptırabilirsini. Bu tarz modern mutfaklar güzel yemekler yapıp arkadaşlarınız ile sohbet edebileceğiniz güzel vakıt geçireceğiniz ortamlar olmaktadır. Eğer yeni bir mutfak alıcaksanız yada evinizdeki mutfak modleini değiştirmek istiyorsanız kesinlikle bu modleleri gördükten sonra karar vermenizi öneririz. Bayanlar mutfaklarını çok sevsin ki güzel yemekler yapabilesinler. Çünkü mutfakta düzen çok önemli olmaktadır. Düzenli bir mutfak için herşeyi yaparlar sanırım. Sizler için paylaştığım modern mutfak modellerine bakıp kesinlikle mutfak seçiminize ona göre karar vermenizi öneririz.
Siyah ve gri renk uyumunu görmekteyiz sizlere. Bu mutfak modeli kesinlikle her zevke uygun ve kullanışlı bir model olmaktadır. Siyah seven bayanlar için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Modern çizgiler taşıyan modern mutfak modelleri kalitesi ile çok şık durmaktadır.
Bu model çok ilginç ve modern bir tasarım olmaktadır. Oturma odası ve mutfak aynı yerde kullanılmış olan bu tasarım siyah renk kullanılmış olmaktadır . Oval olan mutfak modeli çok şık duran bir tasarımdır. Siyahın parlaklığı ise göz kamaştırıcı olmaktadır.
Pembe renk kesinlikle yeni evlenen genç kızların evlerinde tercih edilen bir renk olmaktadır. Pembe ve tezgah üzerinde beyaz rengin kullanımı ile uyum yaratılmış bir tasarım ortaya çıkmkatadır. Pembe beyanların içini açan bir renk olmaktadır.
Bu model de ahşap ve siyah renk uyumunu görmekteyiz. Dolap kapaklarında siyah parlak renk kullanılmış ve parlaklığı ayna gibi parlamaktadır. Diğer detaylar ise ahşap ile dekore edilmiş olan çok modern bir mutfak modeli olmaktadır.
Beyaz ve gri renk uyumu her zaman tercih edilen bir model olmaktadır. Çok modern çizgiler taşıyan bu model de tezgah ve masa üzeri beyaz kullanılmış ve alt bölümler gri renk kullanılmış olan çok modern çizgiler taşıyan bir model olmaktadır.
2012 yılının modern mutfak tasarımalrı genellikle buyuk mutfakları olan bayanlar için tasarlanmış olmaktadır. Koyu lila renginde olan bu model dolapların parlaklığı ve kalitesi ile dikkat çekmektedir gerçekten. Masa bölümü ise buzlu cam ile dekore edilmiştir.
Bembeyaz bir mutfagınız olsun birde modern çizgiler taşısın istiyorsanız işte sizlere bu modeli sunmaktayız. Eski tarzlardaolan mutfak modellerini modern hale getirilmiş bir hali olmaktadır. Beyaz saflığı ifade etmektedir.
Renkli modellerden hoşlana bayanlar işte sizlere mavi renk modern mutfak modeli sunmaktayız. MAvi bazı bayanlar için tutku olmaktadır. Mutfak seçimi yaparken kesinlikle sını yoktur. Mavinin yere yansıması ise çok güzel durmaktadır.
Küçük bir mutfagınız var ise kesinlikle çok modern olan bu mutfak modeli tam sizlere göre olmaktadır. Koyu renk ile tasarlanan bu mutfak modeli buzlu cam detayları ile çok modern havasını korumaktadır. Zevkle vakit geçireceğiniz bir alan olacaktır.
Kırmızıyı çok seven bayanlar işte sizleri sevindirecek çok şık ve modern bir motfak modeli sunmaktayız. Kırmızı olan bu mutfak modelinde beyaz renk buzlu camlı detaylar göz doldurmaktadır. Kırmızı her zaman albenisi yüksek olan bir renktir.
Mutfagınız sizin için öenmliyse eğer kesinlikle çok şık ve modern bir mutfak modeli sunmaktayız sizlere. Beyaz ile dizayn edilen bu mutfak modeli ortadaki masasi ile gerçekten modasına moda katmaktadır. Işıklandırma ile klasik bir çizgi yaratmaktadır.
Kompel kapaklı bir modern mutfak modeli sunmaktayız. Bordo renk kullanılan bu modelde mutfak kapaklaırnın parlması kalitesini ortaya koymaktadır gerçekten. Bu mutfakta yemek yaparken bayanların dolapların ışıltısı ile içleri açılacaktır.
Bu yık yemek yapılan yerler genellikle ortada kullanılmaktadır. Kesinlikle çok şık durmaktadır. Beyaz olan bu mutfak modeli uzun uzun kapakları ile kesinlikle dağınıklarıkları ortadan kaldıracak olan bir mutdak modeli olmaktadır.
Böyle bir manzara yemek yapmak kadar zevkli birşey yoktur kesinlikle. Bide beyaz ile mavinin uyumuna dikkate alırsak bunun daha çok farkına varmış oluruz . Beyaz olan mutfak dolab modeli beyaz masa ile bütünleştiğinde çok şık bir model olmuştur.
Evinizde mutfağınız geniş bir alana sahip ise kesinlikle bu modern mutfak modeli tam sizlere göre olmaktadır. Krem ve gümüş rengindeki detayların kullanıldığı modern mutfak modeli her bayanın zevkine hitap edecek bir tasarım olmaktadır.
Bu yıl bacaklı olan eşyalar çok moda tasarımlar olmaktadır. Kesinlikle bu modlleri mutfak modelinede uyarlanmış ve çok modern çizgiler ortaya çıkmıştır. Koyu kahverngi ile tasarlanan bu model altın sarısı renklerde bacaklar ile ışık uyumu ile modern bir havaya girmiştir.
Ahşap renk bir çok bayan tarafından çok fazla tercih edilen bir model olduğu için bu sezonda modern çizgilerini korumaktadır gerçekten. Gri renk ile uyum sağladığında dolapların açma yerleri ve tezgah üzeri gri renk ile uyum sağlayan şık bir tasarımdır.
2012 yılında modern çizgiler taşıyan mutfak modelleri gerçekten görünüşleri ile bayanların kabini kütletecek türden olmaktadır. Siyah ve beyzın uyumunu bu modelde görmekteyiz. Çok farklı ve modern çizgiler taşıyan şık bir tasarım olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder