15 Nisan 2012 Pazar

Modern Ranza Modelleri

Günümüzde genç odaları modern ve farklı yapıları ile kesinlikle dikkatleri çekmektedir. Bir çok tasarımlar bulunmaktadır farklı olan işte bunlardan birisi olan kesinlikle çok tercih edilen bir model modern ranza modelleri olmaktadır. Eskilerden kesinlikle ede iki çocuk var ise demir ranzalar yada tahta ranzalar tercihedilirdi. Bir odada iki kardeş kalırsa eğer . Şimdide br çok ranza modeli bulunmaktadır ama daha modern ve şık olan tasarımlar olmaktadır. Bu yıl birbirinden güzel ve farklı modelleri görmekteyiz kesinlile. Bazı aileler farklılığı ve modern yapıda modelleri çok beğenirler. Araştırmaya başlarlar günlerce. Tabiki bu tarz yenilikçi olan modern ranza modelelrini görünce hemen karar vereceklerini düşünüyorum. 2012 yılının sezonund gençlere ve çocuklara göre daha fazla çeşit bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve renkli tasarımlara rastlıyabilirsiniz. Bu yıl genellikle yeşil tonları ile karşılaşıyorum . Yeşil hem insanın içini açar hemde odanıza renk katar. Aslında her rengin bir anlamı vardır. Çocuk odalarında yeşil renk çocukların daha zeki olmasına işeret olmaktadır . Bizler evimize ve odaların düzenine çok düşkün olmaktayız. Aynı zamanda çocuklarımıza bütün vakitlerini odalaırnda geçirecekleri için onların istedikleri ranza modellerini seçmeliyiz. Çünü içinde vakit geçirirken kendilerini mutlu hissetsinler kesinlikle. Sizler için paylaştığım modern ranza modellerini inceleyip karar vermenizi öneririm.
Lila rengi ile tasarlanmış çok modern ve aynı zamanda görünüşüde çok güzel olan bir ranza modeli sunmaktayız. Bu ranza modeli çalışma masası ile bitişik olan bir tasarım olmaktadır. MErdiven detayı ise ranza modelinin ortasından geçmektedir.
Dört kardeşin ullanabileceği bir ranza modeli olmaktadır . Düz olan bu modeller genellikle evde çok kardeş olan ve alan dar olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ön taraftai merdivenleri ile rahat kullanılan bir model olmaktadır.
Yeni seozn beyaz olan bir ranza modeli sunmaktadır. Kızlar tarafından kullanılan bir ranza modelidir. Yatak alt katında kitaplık şeklindeki detaylar dikkatleri çekmektedir. Yattığınız yerdeen kitap okuyabilir güzel vakit geçirebilirsiniz.
Çok farklı olan bir ranza modeli sunmaktayız sizlere. Bu ranza modelin diğer modellere göre daha farklı olmaktadır. Bu ranza modelinde korkuluklar martını yazısı ile dekore edilmiştir. Alttaki yatak modelini ister açabilir istersenizde kapatabilirsini.
Beyaz olarak tasarlanan iki katlı bir ranza modeli sunmaktayız sizlere. Renkli dolaplar ile kombine edilen ve her çekmecenin farklı renklerde tasarlanan bir oda modlei olmaktadır. Duz ve sade olan aynı zamand amodern bir ranza modeli olmaktadır.
Bu yılın tasarımlarından olan modern ranza modellerinden sizlere örnek vermek istiyorum. Bu ranza modelelri 2012 yılına damgasını vruacak olan gerçekten çok farklı tasarımlar olmatdır. İlginç ve sıradışı modelelri istiyorsanız tam sizlere göre olmaktadır.
Merdivenli modern ranza modellerine bir örnek daha vermek istiyorum. Daha süz ve spor olan bir ranz amodeli olmaktadır. Ranza modelleri gençlerin odalaırna çok yakışacak olan modern yatak modelleri olmaktadır.
Kız çocukları için modern bir ranza modeli sunmaktayız sizlere. Bacaklı olan bu model birazda klask bir yapıya sahip olmaktadır. Baş ve aya bölümündeki kalp detayları ise gerçekten kızlar için tasarlandığının ıspatı olmaktadır.
Diğer ranza modelelrine göre farklı bir modern ranza modeli sunmaktayız sizlere. Yan tarafta merdiveni olan ve yatakların çaprazlama onulduğu bir ranza modeli olmaktadır. Beyaz olan modern ranza modlei kırmızı ile hareketlenmiştir.
Eğer evinizde çok çocuğunuz var ise ama odanız küçük ise işte sizlere çok güzel bir ranza modeli sunmaktayız. Duvarlara monte edilen bir ranza modelidir. KArşılıklı olarak yatakların monta edildiğ dört kardeşin rahatlıkla kababileceği bir ranza modeldiir.
Çok özenle tasarlanmış ve bütün detaylar düşünülnüş olan bir ranzalı oda modeli sunmaktayız sizlere. Sarı ve yeşil rengin uyumu ile karşılaşmaktayız bu modeern ranza modelinde. İnsanın içini açıcak olan bütün renkler kullanılmıştır.
Çadırlı ranza modellerini bir çok mağazalarda görmekteyiz bu yıl. Kesinlikle çok moda olan bir tasarım olmaktadır. Çocuklarınız kendilerini piknik alanındaymış gibi hissedecekleri aynı zamanda güzel bir modern ranza modeli olmaktadır.
Yıllardır ullanılan bir ranza modeli sunmaktayız. Daha sade olan bir model olmaktadır. Beyaz olarak tasarlanan ve çok güzel bir model sunmaktayız sizlere. Genelllikle kızlar için tercih edilen bir ranza modeli olmaktadır.
Yıllar ilerledikçe herşey gelişimini göstermektedir. Bu gelişimi en çok kestiren ise kesinlikle modern ranza modelleri olmaktadır. ARaba şeklinde olan ranza modeli kesinlikle farkındalığını ve değişik tarzını ortaya koymaktadır.
Modern raznza modellerinde ahşap detaylara da karşılaşmaktayız. Ahşap oalrak tasarlanan bu model tam çocuklara göre tasarlanmış olan bir model olmaktadır. Çocuklar için kaydırak detayı ile kesinlikle çocuklar kendilerini parkda gibi hissedecekler.
2012 modası olan modern ranza modelelri yan taraftan merdiven detayları ile dikkat çekmektedir. Sarı olarak tasarlanan bu model sarı renk' in cazibesini bizlere sunmaktaıdr. Dolap detayıda ranza modeline bitişik olan şık bir model olmaktadır.
Modern ranza modellerinde yeşil ve beyaz renk uyumu ile karşılaşmatayız. Açık yeşil renk beyaz ile uyum sağladığında gerçekten çok güzel durmaktadır. Bu modelde ranzanın alt bölümünde üç tane çekmece kullanılmış ve açma detayları yeşil olarak tasarlanmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder