28 Nisan 2012 Cumartesi

Yeni Sezon Loya Gecelik Modelleri

Loya markası çok uzun yılalrdır piyasada faaliyet gösteren bir marka olmaktadır. Yıllardır kalitesinden ödün vermeden çoközel tasarımlar hazırlanan ver her sezona damgasına vuran modeller ile bayanların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Loya gecelik modelleri farklı ve özel tasarımları ile çok tercih edilmektedir. Gecelik bayanların en vazgeçilmez detayı olmaktadır. Kesinlikle her bayanın fantazi gecelik modellerinden vardır. Özellikle yeni evlenecek olan kişiler çeşit çeşit gecelik modelleri almaktadırlar. Bunun için loya markası çok doğru bir tercih olmaktadır. İstediğiniz renk ve model de her türlü gecelik modellerini loya markasında bulabilir ve rahatlığın keyfini çıkartabilirsiniz. Loya ren,desen ve model zenginliği ile kaliteyi tüketiciye direk dunmaktadır. Bir mağazası bulunan loya parakendecelik konusunda damgasını vurmaktadır. türküyenin iç giyim sektöründe en büyük ve en yaygın mağazalar zinciri loya markası sahip olmaktadır. Sadece Türkiyede değil dünyada da çok büyük yatırımlar yapmış olan bir firma olmaktadır. 2012 yılında Türkiyede 100 mağaza açmayı hedeflemiş olan ve yıllar ilerledikçe bu hedeflerini daha çok yükseltecek olan bir marka olmaktadır. Loya mağazalarında sizler için paylaştığım gecelik modelinden beğenip gidip direk satın alma özelliğine sahipsiz. Yaz sezonu gelmeden gecelik modellerine şimdiden sahip olmanızı öneririz.
Sade siyah renk severler eişte sizlere çok güzel loya modeern gecelik modeli sunmaktayız. Mini olarka tasarlanan bu modelde etek bölümündeki fırfır detayları çok güzel durmuş olan gecelik modeli olmaktadır. Ön tarafta siyah kurdale geçilmiş ve fiyonk ile hareketlenmiş olan bir gecelik modelini siz bayanlara sunmaktayız.
Yeni seoznda siyah ve kırmızı rengin uyumuna çok fazla karşılaşmaktayız. Bu model de üst bölümde kırmızı güpür kullanılmış ve alt bölügede sade siyah renk kullanılmaktadır. Yırtmaç detayı ile çekiciliğine çekicilik katan bir gecelik modeli sunmaktayız. Bu tarz gecelik modelleri çok fazla tercih edilen modeller olmaktadır.
Yeni seoznun çekici gecelik modellerinden bir farklı loya gecelik tasarımını sunmaktayız sizlere. Siyah uzun gecelik modeli kenar bölümleri leoapr desen kullanılmış ve derin yırtmaç dekoltesi olan çok göster,şli bir gecelik modeli olmaktadır. Göğüs bölümünde derin dekoltesi görülmeye değer bir modeldir.
Punatiyeler yıllarca havasını kaybetmemeiş olan gecelik modelleri olmaktadır. Beyaz gecelik üzerine siyah puanların tasarlandığı bir gecelik modeli olmaktadır. Ön tarafta derin bir yırtmaç detayı kullanılmış ve gecelik modelini çok çekici şekilde göstermiş olan çok güzel bir model olmaktadır. Bu tarz gecelikler şık durmaktadır.
Kırmızı bayanların en vazgeçilmez bir rengi olmaktadır. Kesinlikle kırmızı içinde kendilerini çok iyi hissedecekleri bir renk olmaktadır. Mini gecelik ve aynı zamanda satenin parlaklığınız bizlere sunan boyundan bağlamalı bir gecelik modeli olmaktadır. Kırmızı severler için kesinlikle tercih edilecek olan bir gecelik modelidir.
Mini gecelik modeli sunmaktayız sizlere. Bu modele bakıldığında iki kattan oluşmaktadır. Alt bölümde açık pembe kumaş kullanılmış ve üzerinede siyah güpür detayı kullanılmış çok şık bir model olmaktadır. Etek bölümlerindeki küçük fırfır detayı ile şirin ve güzel duran bir gecelik modeli ortaya çıkmaktadır.
Bu sezon çiçek desenlerine çok karşılaşmaktayız. Siyah gecelik modelini kırmızı çiçek desenleri ile hareketlendililmiş olmaktadır. bu gecelik modeli bel bölgesi açık bırakılan bir gecelik tasarımı olmaktadır. Bu tarz gecelik modelleri duruşlarının güzelliği ile çekici bir hal kılmaktadır. Çok şık gecelik modleidir.
Yeni seoznun çok çekici bir beyaz gecelik modleini sizlere sunmaktayız. Üst bölümde ince askılar ile kullanılan ve göğüs bölümü güpür ile hareketlenen ve alt bölgelerde sade beyaz rengin hakim olduğu bir gecelik modeli olmaktadır. Derin yırtmak detayı ile havasına hava katan çok şık bir gecelik modeli olmaktadır.
Yeni sezon leopar gecelik modellerinden bir başka tasaırm daha sunmaktayız sizlere. Üst bölümde kahverengi fır fır şeklinde olan ve etetk bölümleri leopar olan ve aynı zamanda kenar fırfırları ise kahverengi olarka tasarlanan bir gecelşk modlei olmaktadır. Leopar bayanlar tarafından sürekli tercih edilen bir model olmaktadır.
Lila seven bayanlar loya markasının bu gecelik modeline kesinlikle bakmalısnız. Üzerinizde çok şık ve modern duracak olan bir model olmaktadır. Etek bölümünde siyah renk kullanılmış ve üst bölünde ise lila renk kullanılan bakıldığında iki parça şeklinde olan ama tek parça olan bir yeni sezon gecelik modeli olmaktadır.
Yeni sezon NBB ürünlerinde leopar desenler çok fazla kullanılmaktadır. Çünkü leopar deseni bayanlar her detayda kullanmayı çok severler aynı zamanda kendilerini iyi hissettikleri bir desen olmaktadır. Bu model ile güzelliği ile göz alıcı olmaktadır. Çok kısa olarak tasarlanan derin dekolteleri ile dikkat çeken güzel bir gecelik modeli olmaktadır.
2012 yılının loya gecelik modelleri birbirinden güzel modeller olmaktadır. Bu model kırmızı renk kullanılmış ve şık bir gecelik modeli olmaktadır. Düz kırmızı rengin kullanıldiği ve kenarları siyah ile hareketlenen gunluk yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gecelik modeli olmaktadır. Derin dekoltesi ise görülmeye değerdir.
Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gecelik modeli olmaktadır. Daha sade çizgiler barındıran bir loya gecelik modeli olmaktadır. Etek bölümünde saten kumaş detayı kullanılmış ve üst bölümlerde ise bel bölgesinde tüll ve üst bölgeler ise beyaz güpür ile hareketlenen derin dekolteli bir gecelik modeli olmaktadır.
Farklı ve desenli olan fantzi gecelik modelini sevenler işte sizlere göre bir gecelik modeli sunmaktayız. Bu gecelik modelinde etek bölümünde düz siyah renk kullanılmış ve dizlere kadar uzanmaktadır. Üst bölümde ise siyah tül ile kombine edilmektedir. Üzerindeki çiçek desenleri ise pembe ve koyu pembe renk kullanılıp hareket katmıştır.
Loya yeni sezon gecelik modellerinde beyaz tasarımlara sıkla yer verilmiş olmaktadır. Beyaz gecelik modeli her zaman tercih edilen ve severek kullanılan bir model olmaktadır. Yoğun güpür detayının kullandılğı bu model de etek bölümünde iki kat şeklinde olmasıda bakıldığında mini elbise modelini anımsatmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder