7 Mayıs 2012 Pazartesi

Kütahya Porselen Kahvaltı Takımları Modelleri

Kütahya porselen 1970 yılında temelleri atılan bir firma olmaktadır. Kütahya porselen markasının rakiperlinden ayıran en önemli özellik ise dinamik yapısı ve değişime ve gelişime açık olan bir firma olmasıdır. Gelişime her zaman hazır olduğu ve değişen teknoloojiye ayak uydurduğu için dünyada bir numarali firma olmaktadır. Kütahya porselen ürün çeşitliliği ve farklı tasarımlardaki modelleri ile her sezona damgasını vuran modeller olarak her sezon adından çok fazla söz ettiren bir marka olmaktadır. Kütahya porselen 52 ülekde faaliyet gösteren bir firma olmaktadır. Kahvaltı yapmak kesinlikle bir ayrıcak oalrak hitap ediyorum ben kesinlikle. Çünkü kahvaltı yapmak ayrı bir zevk olmaktadır. Özellikel çalışanlar için pazar kahvaltıları arkdaşlarınız ile geçireceğiniz güzel bir kahvaltı sohbeti kesinlikle vazgeçilmez bir tutku olmaktadır. Tabiki durum bu şekilde olunca çok şık sofralarda kaçınılmaz bir etki olmaktadır. Düşünseniz bahçeli bir eviniz var ise renkli kahvaltı takımları modelleriniz ile içiniz açıla açıla sohbet ederek muhteşem bir kahvaltı muhabbeti yapacağınız kesinlikle kaçınılmaz olmaktadır. Kütahya porselen bu sezonki kahvaltı takımı modellerinin çeşitliliği ve renkli tasarımları ile bayanların beğenisi kazanacak şekilde tasarlanmış ve duruşlarındaki şıklık ile tercihler arasında yer almaktadır. Yeni evlenecke olan kişiler genellikle kahvaltı takımlarını seçerken yeni çıkan tasarımları tercih ederler. Sizler için Kütahya Porselen kahvaltı takımı modellerini inceleyip sizler ile paylaşmak istedik. Resimleri inceleyip seçimlerinizi ona göre yapmanızı dileriz.
Çiçek bahçesindeymişiz gibi bir hava yansıtan kütahya porslen kahvaltı takımı modellerini sunmaktayız sizlere. Üzerinde beyaz papatya detaylarının kullanıldığı bir kahvaltı takımı modeli sunmaktayız sizlere. Yeşil rengin uyumu ile karşılaştığımız bir kahvaltı takımı modeli bayanların beğenisine sunulmaktadır.
Bu kahvaltı takımı modeli kesinlikle baharın geldığının bir başlangıcı olduğunuz bizlere sunmaktadır. Çiçek dalları ve dallarındaki çiçek ve yaprak desenleri komple kahvaltı takımı modelelrinde kullanılmış olan bir tasarım olmaktadır. En büyük tabak detayında ise koyu yeşil renk tabak detayı dikkatleri çekmektedir.
Kütahya kahvaltı takımı modellerinden sade bir tasaırm sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerine kırmızı ve yeşil renk çiçek motiflerinin tasarlandığı bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Komple bir set olarak tasarlanan bir modern tasarım olmaktadır. Sadeliğin şıklığını bayanların beğenisine sunulmuş bir model olmaktadır.
Kütahya porselen kahvaltı takımı modellerinden modern ve farklı bir tasarım sunmaktayız sizlere. Mor rengin kullanıldığı bu kahvaltı takımı renkli modelleri seven kişiler için kesinlikle doğru bir tercih olmaktadır. Tabaklarındaki çiçek dalları ise kahvaltı modeline farklı bir hava katmaktadır ve çok şık dur
Kütahya kahvaltı takımı modellerinden farklı bir model deaha sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerindeki büyük koyu lila rengindeki gül detayları ile yoğun bir hava katmaktadır . Pembe renklerin kombine edildiği bir model olmaktadır. Demlik modelinin alt bölümü pembe renk olarak kullanılmaktadır. Farklı bir model olmaktadır.
Kütahya porselen markasının yeni sezon kahvaltı takımı modelinden bir model daha sunmaktayız sizlere. Elektirikli çaycı modelinide bu kahvaltı takımı modelinde görmekteyiz. Beyaz tabak modelinde yeşil büyük çiçek detayları ile karşılaştığımız bir modle olmaktadır. Hardal sarısı ile uyum içinde olan bir tasarım olmaktadır.
Kütahya porselen kahvaltı takımı modellerinde turuncu renginde bir kahvaltı takımı sunmaktayız sizlere. Bu model de beyaz olan detaylara turuncu , lacivert , ve sarı yuvarlak desenler ile karşılaşmaktayız. Demlik modelinin alt bölümü sade turuncu renk ile tamamlanmış ve kombine edilmiş olan bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır.
Kütahya porselen kahvaltı takımı modeinden çok farklı bir model sunmaktayız sizlere. İlginç ve değişik tasarımları severler için kesinlikle bu model tam sizlere göre olmaktadır. Kapak detayları açmış çiçek modelini andıran bir modeli olmaktadır. Pembe ve yeşil tonlarının kullanıldığı bir tasarım olmaktadır kesinlikle.
Mavi tutkunları için işte kesinlikle tam sizlere göre bir Kütahya kahvaltı takımı modeli sunmaktayız sizlere.Beyaz olan porselen modeline lacivert tonlarındaki çiçek motifleri ile karşılaşmaktayız. Mavi ağırlıklı olarak tasarlanan bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Fincanları daha farklı bir model olmaktadır .
Yeşil tonlarını seven bayanlar için işte sizlere göre bir kutahya kahvaltı takımı modeli sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerinde siyah ve yeşil büyük papatya detaylarını görmekteyiz. Sosluk, yumurtalık, demlik kapağı ,sosluk gibi detaylar sade düz yeşil renk ile tasarlanmış olan bir modern kahvaltı takımı olmaktadır.
2012 sezonunun en modern tasarımlarından bir model daha sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerine dal üzerindeki çiçek desenleri iel karşılaşmaktayız. Çiçek detayları pembe renk olarak tasarlanan modern bir tasarım sunmaktayız sizlere. Pembe renk kahvaltı takımı modellerine çok fazla tercih edilen bir tasarım olmaktadır.
Yeni sezon kutahya porselen kahvaltı takımı modellerinde gençler için tasarlanan bir kahvaltı takımı modeli sunmaktayız. Siyah ve beyaz renk uyumu ile karşılaştığımız bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Tabakların içinde erkek ve kız resmi olan çılgın bir modlei olmaktadır. Kareli köşeler ile modern çizgiler taşımaktadır.
Kütahya porselen kahvaltı takımı modellerinden koyu yesil bir kahvaltı takımından oluşmaktadır. Bu model de aslında beyaz porselen üzerinde sarı ve yeşil desenler ile karşımıza çıklamktadır. Demlik, büyük tabak ve çay tabağı koyu sade yeşil renk ile kombine edilmiş bir kahvaltı takımı modeliniz sizlere sunmaktayız.
Yeni sezon kutahya porsele kahaltı takımı modellerinden pembe çiçek sdesenli bir model daha sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerine sarkımlı eşilde ege çiçekleri ile tasarlanmış bir kahvaltı takımı modlei sunmaktayız. Bu modelde porselen demil tasaırmı kesinlikle çok güzel ve şık duran bir kahvaltı takımı olmaktadır.
Kütahya porselen kahvaltı takımı modellerinde farklı bir tasarım daha sunmaktayız sizlere. Beyaz porselen üzerine üç farklı açmış papatya modeli ile karşılaşmaktayız. Kırmızı , turuncu, lila rengindeki çiçek detayları çok modern bir havaya girmiştir. Komple bie kahvaltı takımı modellerini sizlere sunmaktayız.
Kütahya porselen kahvaltı takımlarında çok farklı ve renkli bir tasarım sunmaktayız sizlere. Bu kahvaltı takımında pembe ve beyaz rengin uyumu ile karşılaşmaktayız. Beyaz üzerine olan desenlerde pembe yoğun çiçek detayları ile karşılaşmaktayız. Demlik modelinin alt bölümü sade pembe büyük tabak modelininde sade pembe renk kullanılmış olmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder