12 Haziran 2012 Salı

Yazlık Puantiyeli Etek Modelleri

Etek bütün bayanların vazgeçemeyeceği kıyafetlerden birisidir. Sıcak yaz günlerinde rahat hareket etmek isteyen ve terlemek istemeyen bayanlar mutlaka etek giyerler. Ayrıca etek, bayanları alımlı ve güzel gösterir. Etek giymek isteyen bayanlar kendi beden yapısına uygun tercihler yapmalıdırlar. Çünkü hatalı tercihler bayanı fazla kilolu gösterebilir. Yazlık puantiyeli etek modellerini beden ölçüsüne güvenen bayanların giymesi gerekmektedir. Zayıf ve düzgün bacakları olan bayanlarda puantiyeli etekler çok güzel durmakta ve zarif göstermektedir. Fakat buna rağmen hemen hemen bütün bayanların gardrobunda mutlaka puantiyeli etek modeli vardır. Sizler için bu yaza damgasını vuracak yazlık puantiyeli etek modellerini beğeninize sunuyoruz.
Bu yaza damgası vuracak renk ve modelde yazlık puantiyeli etek modelidir. Cıvıl cıvıl renkler yaz mevsiminin hareketliliğini ve sıcaklığını yaşamanızı sağlayacak güzelliktedir. Bele oturan ve dar bir kesim modeli vardır. Pembe renkli ve beyaz puantiyeli mini eteği özellikle beyaz thişort ile kombine edebilirsiniz. Sarı renkli siyah puantiyeli etek ise siyah thişot ile mükemmel görünmektedir.
Gri renkli, bele oturan ve büyük beyaz puantiyeli bu yazlık etek modelini genç kızlarımız çok beğenmektedirler. Belden sonra eteğe çapraz volan verilerek hareketlendirilmiştir. Her türlü thişort ve ayakkabınızla kombine edebileceğiniz yazlık puantiyeli etek modelidir.
Lacivert kumaş üzerinde beyaz puantiyeler muhteşem görünmektedir. Kalın bel kısmı olan bu yazlık puantiyeli etek modelimizin ön kısmında iki volan bulunmaktadır. Göbek üzerindeki kurdela ise eteğe sempatiklik katmıştır. Çalışan bayanların işe giderken giyebilecekleri ve çok şık görünecekleri yazlık puantiyeli etek modelidir.
Enteresan kesimi ve dikimi olan bu yazlık puantiyeli etek modelini dikkat çekmek isteyen bayanlar tercih etmektedir. Eteğin bel kısmı büzgülü olup yukarıya pay bırakılarak tasarlanmıştır. Siyah kumaş üzerinde beyaz puantiyeler olan bu etek modeli uzun bir kesime sahip olması nedeniyle uzun boylu bayanlarda harika görünmektedir.
Bacaklarına güvenen bayanlar için ideal bir yazlık puantiyeli etek modelidir. Lacivert kumaş üzerindeki minik minik serpiştirilen beyaz puantiyeler göz alıcı görünmektedir. Bel kısmındaki kumaş siyah renk olup eteğe ayrı bir hava katmaktadır. Bacak güzelliğine güvenen bayanların tercih ettiği minilikte yazlık puantiyeli etek modelidir.
Pembe renk üzerine siyah puantiyeler birbirine paralel bir şekilde tasarlanmış yazlık puantiyeli etek modelidir. Zıt renklerin kullanılması ile modayı takip eden bayanların tercih edeceği yazlık puantiyeli etek olmasını sağlamaktadır. Hem günlük hayatta hem iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Klasik giyinmeyi tercih eden bayanlar için son derece ideal bir yazlık puantiyeli etek modelidir. Bol plili ve uzun olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Koyu gri, pembe ve açık gri gibi zıt renkler birarada tasarlanmış olup etek üzerindeki puantiyeler çeşitli büyüklüktedir. Böylece etek monotonluktan kurtarılmıştır. Eteğin uç kısmında açık gri, pembe ve koyu gri renklerinde enine çizgiler bulunmaktadır.
Solmuş kot görünümündeki bu yazlık puantiyeli etek genç kızların trendleri arasındadır. Spor giyinmeyi seven bayanlar için vazgeçilmez bir modeldir. Belden kalın ve aşağıya doğru büzgülerle genişleyen bir modele sahiptir. Belde yine aynı kumaştan yapılmış kuşak bulunmaktadır.
Sadece yan taraflarında volanı olan dikkat çekici bu modelimiz genç bayanların en çok tercih ettiği yazlık puantiyeli etek modelidir. Lacivert ve beyazın uyumu göz alıcı bir güzelliktedir. Spor ve klasik bütün kıyafetlerinizle kombine edebileceğiniz yazlık puantiyeli etek modelidir.
Sıcak yaz günlerinde beyaz bayanların vazgeçemediği ve en çok tercih ettiği bir renktir. Her bayanın gardrobunda mutlaka beyaz bir eteği bulunmaktadır. Beyaz renk kumaş üzerindeki sınırları kesin olmayan siyah puantiyeler eteğe hareket vermiştir. Bel kısmı büzgülü ve kalın volanları olan bu yazlık puantiyeli etek modelimizin siyah deri bir kemeri vardır.
Beyaz kumaş üzerine puantiyeli beyaz bir tül dikilerek tasarlanmış yazlık puantiyeli etek modelidir. Alttaki kumaş diz üstünde üstteki beyaz puantiyeli tül ise diz altıdır. Yemeklerde, özel davetlerde ve düğünlerde son derece şık görüneceğiniz yazlık puantiyeli etek modelidir.
Süper miniyi tercih edenler bayanlar için kaçırılmayacak yazlık puantiyeli etek modelidir. Eteğin bel kısmı parlak siyah kumaştan tasarlanmıştır. Süper mini etek iri plili olup minik minik puantiyeleri bulunmaktadır. Sıcak yaz gecelerinde eğlenceye gidecek bayanlar için şık görünecekleri ve dikkatleri üzerlerine toplayacakları yazlık puantiyeli etek modelidir.
Lacivert kumaş üzerindeki sık aralıklı beyaz puantiyelerle tasarlanmış bu yazlık puantiyeli etek modeli gerçektende göz alıcı güzelliktedir. Her renk modeldeki gömlek ve ayakkabılarınızla kullanabileceğiniz bu eteğimiz özellikle çalışan bayanların en çok tercih ettiği yazlık puantiyeli etek modelidir.
Beyaz rengin şıklığı ve güzelliğinden bayanlar vazgeçemez. Volanlı olan siyah puantiyeli bu etek modelimizin kullanımı son derece rahattır. Hem şık görünmek hem de rahat hareket etmek isteyen ve mini olan bu modelimizi en çok genç kızlarımız tercih etmektedir.
Lacivert kumaş üzerinde yine lacivert renkte ve beyaz puantiyeli olan tül ile tasarlanmış yazlık puantiyeli etek modelidir. Günlük hayatınızda, kokteyllerde ve düğünlerde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Sade ama şık görünmeyi seven bayanların tercih ettiği yazlık puantiyeli etek modelidir.
Genç hanımların günlük hayatta kullanmayı tercih ettiği yazlık puantiyeli etek modelidir. Bel kısmı kalın tasarlanmış olup etek kısmı aralıklarla volanlı olması hareket etmede kolaylık sağlamaktadır. Sütlü kahverengi olan bu etek modelinde iri beyaz puantiyeler bulunmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder